Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan találjam meg az apámat?

Hogyan találjam meg az apámat?

Figyelt kérdés

Anyám 14 volt, apám meg 17 amikor születtem.Apámat nem is láttam és nem is hallottam róla soha.

A nevét tudom, meg azt,hogy 28 éve hol lakott a szüleivel.

A pontos születési idejét sem tudom.Nem akarok semmit tőle, csak egyszer az életben szeretném látni, meg esetleg megismerni.


2008. okt. 25. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A hely ahol lakott a szüleivel,oda kell menned,és a neve alapjàn utànanéznek,hogy van -e ilyen személy.

AZ màr nagyon jo ha tudod hogy hàny éves lehet most,ugye 17 volt mikor születtöl,születési dàtum hiànyàban utànanézhetnek hogy abban az idöben hàny ilyen nevezetü szemöly volt nyilvàntartva.

Normàlis esetben bevan jegyezve,ha elköltözött ,és az is hogy hovà,mikor.

Ha mégsem akkor is van egy adatbàzia,tuti hogy megtalàlsz rola minden informàciot,de abba a hivatalba kell segitséget kérni ahol szüleivel élt,valoszinü itt nött fel.ugye?

2008. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg iwiw? Anyukádnál nem tusz puhatolózni?
2008. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia! ha nem tudsz 1ről a 2re jutni írj nekem egy emailt minden álltalad ismert infóval és a te elérhetőségeddel és megpróbálok segíteni! A tv-nél dolgozom, hátha több sikerrel!
2008. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!