Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ment tönkre kapcsolatotok a...

Ment tönkre kapcsolatotok a túl sok számítógépezés miatt?

Figyelt kérdés
Van egy 9hónapos kislányunk de már nagyon sokat veszekedünk mivel a párom rengeteget játszik a számítógépen.Hónapok óta ez a vita tárgya,minden az én nyakamba tódul,a gyerek nevelés,háztartás,minden.Semmiben nem veszi ki a részét:(
2010. máj. 4. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Tönkremenőben van. De utánaolvasgattam, sok házasság is rámegy erre sajnos :(
2010. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt kapcsim ami rá ment,állandóan a gép elött ült.mondjuk most én is sokat vagyok a gép elött,igy meg sajnos a gyerekem szorul háttérbe.megyek is!
2010. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
töröld a WOW ját xD
2010. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Es ha amig elmegy otthonrol kivinned a szamitogepet a szobabol es eldugnad valahova? Ha meg kellene lennie nelkule valameddig, talan rajonne, hogy tud nelkule letezni es vannak fontosabb dolgok is...
2010. máj. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Viol@ válasza:

Ha elveszed a gépét vagy törlöd a dolgokat, akkor kiborulna. Én két dolgot próbálnék ki. Ne veszekedj vele, hagyd. Viszont menj el a barátnőiddel valahova és ne aludj otthon. Ezt persze előzetesen beszéld meg vele, ahhoz, hogy jó anya lehess szükséged van kikapcsolódásra, egy napot meg tud oldani a kislányával, hiszen felnőtt ember. Mindent készíts neki elő a babához, és teljesen nyugodtan veszekedés nélkül. írj listát és bár nagyon aggódni fogsz, próbáld meg nem felhívni este.

Kénytelen lesz a babával foglalkozni. Megtapasztalja mennyi energiával jár, el is kell mosogasson, pelenkázni kell. Lehetőleg hagyj elől valami befizetendő számlákat is, egy kis mosást is. Tapasztalja meg, mit csinálsz minden nap. Talán egy kicsit jobban fog tisztelni. Mikor hazaérkezel ne kérd számon, csak dícsérd, hogy mennyire jó, hogy lehet rá számítani. (ha megszidod, sosem lesz kedve újra csinálni) Próbáld elmagyarázni mennyire kikapcsolódtál és milyen jó, hogy segített neked és a babának is milyen jó, hogy kicsit közelebb kerül az apukájához. Hátha ez a sok pozitív kritika önbizalmat és kedvet ad, hogy máskor is segítsen neked.

Két dolgora jó, megtapasztalja milyen a te életed, a másik, hogy ő egy "megmentő hős" szerepbe kerül, ha te segítséget kérsz tőle ő lesz a férfi, akire támaszkodhatsz. Ha veszekedsz vele és megszidod amiért gépezik, akkor kisgyerekként fog viselkedni és azt érzi, te úgy viselkedsz, mint ha az anyja lennél. Ettől ő nem lesz képes felnőttként viselkedni és dacolni fog.


Próbáld ki, legalább kikapcsolódsz kicsit. Ha nem akarja engedni, akkor erősítsd az önbizalmát, hogy meg tudja csinálni, hisz egy felnőtt ember, te és a baba számítotok rá.


Remélem segítettem :)

2013. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!