Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szülnek szerény anyagi...

Miért szülnek szerény anyagi körülmények között élő szülők 6 meg 10 gyereket? Miért ennyire felelőtlenek

Figyelt kérdés
Most nem a "dakota indiánokra" gondolok, hanem normális magyar családokra. Leszülnek egy sereg gyereket, aztán meg mutogatják őket a napi lapba, hogy milyen nehéz helyzetbe élnek, nincs pénzük tüzelőre, rájuk dől a ház stb... Ezek a szülők nem voltak képesek azt felmérni hogy ennyi gyerek kiadásait nem fogják bírni anyagilag?
2017. jan. 14. 14:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Nagyon drága a fogamzásgátlás és már arra sem volt pénzük.
2017. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
30: Valamit nagyon elszámoltál, mert én negyvenes vagyok, és a nagyszüleim pont tinik voltak a második világháború alatt, nagypapám most 91 éves.
2017. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

23: Mit értesz mostanában alatt?

Én egyke vagyok, anyukám is egyke, nagyszüleim 2-n ill. 3-man voltak testvérek.

Az igaz, hogy még a nagyszüleimnél inkább 18 évesen álltak munkába, mint később.

2017. febr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Több olyan magyar családot ismerek, ahol jó sok gyerek van és szépen élnek! Nem kell elítélni őket. A gyerekek is sokkal normálisabbak, mint ott, ahol csak egyke van!
2017. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

@10:46


A kérdés nyilván nem azokról a családokról szólt...

2017. febr. 16. 14:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!