Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok,134 az IQ-m, a...

17 éves vagyok,134 az IQ-m, a barátnőm most 16, neki csak 80 . Ha későbblesz gyerekünk akkor kinek az iq-ját örökölheti?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 10:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%
Hát ahogyan a tiedet nézem a 134-gyel a gyermek remélem a 80-at örökli
2010. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
az elsőnél a pont:D
2010. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Reméljük nem a tiédet.... ezt a mentalitást! Már bocs, de ha 17 évesen ezen gondolkozol, én erősen kétségbe vonom azt az IQ-t. Mindenesetre előre sajnálom azt, aki neked gyereket szül majd egyszer kisfiam. Szegény csak egy porrongy lesz 134-es IQ-jú csodálatos párja mellett.... hogy a szegény gyerekről ne is beszéljünk, ha véletlenül anyuci IQ-ját meri örökölni. Nézz magadba!!! Jó erősen!!!! És mindezt nem rosszindulattal, hanem komolyan segítő szándékkal írtam!!!!
2010. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
Csak nem mély hatást gyakorolt rád a tegnapi Doktor House epizód? XD
2010. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan beleélted magad a tegnapi Houseba. Szerintem alkalmazd azt a módszert, amit a pasi használt az IQ-ja csökkentésére:D
2010. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
85%
nekem 132, de ez inkább hátrány, mint előny. Gyorsabban oldok meg logikai feladatokat,jó a számmemóriám is ; de a párkapcsolatokba tisztára el vagyok veszve, mindig a barátnőimtől kell segítséget kérnem, mert túlötletezem a pasim szinte összes kijelentését....Remélem egy átlagot örököl a gyerekem.
2010. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
75%
80iq az nagyon 'kevés'. Szellemi fogyatékos? Normális 95-105 között határozták meg. A nagy átlag kb 100iq-val rendelkezik.
2010. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
79%

Miért fikázzátok ennyire?17 éves és fiú,lövése sincs még az életről...

Ilyen dolgokról pl,hogy hidd el,valószínűleg nem ez a lány lesz gyermekeid anyja.Az intelligenciaszint fejleszthető bizonyos százalékban megfelelő foglalkozással.Ha majd oda kerülsz,hogy gyermeked legyen hidd el,nem fogsz IQ tesztet kitöltetni a pároddal,mert olyan szerelmes leszel,hogy kettőig nem fogsz látni,és minden hibája ellenére Ő lesz a tökéletes nő számodra..Ja és a másik,hogy neten kitölthető IQ tesztek bőven nem megbízhatóak,hiszen ez néhány bejelölt válaszon kívül függ életkortól,"hangulattól",neveléstől,stbstb...

2010. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
98%
Remélem egy színvonalas tesztet töltöttetek ki, és nem egy ilyen akármilyet...
2010. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%

Nehezen tudom elképzelni, hogy 134-es IQ-val valki ilyen ökörséget kérdezzen... amúgy tényleg inkább azt a 80-at örökölje, de ezt előre nem lehet tudni.


(Egyébként állítólag egyszer egy gyönyörű színésznő felajánlotta egy híres és elsimert írónak, hogy csináljanak gyereket, mert akkor szép és okos is lesz. Erre az író azt mondta: "remek ötlet, de mi lesz, ha az én külsőmet és a maga eszét örökli?")

2010. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!