Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok,134 az IQ-m, a...

17 éves vagyok,134 az IQ-m, a barátnőm most 16, neki csak 80 . Ha későbblesz gyerekünk akkor kinek az iq-ját örökölheti?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 10:46
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
tudjátok mit? bekaphatjátok, én szakmai segítséget kértem, nem fikázást. és 80-as iq az nem szellemi foggyos, az 60 alatt van, tisztelet a kivételnek. szerintem a 30 válasz írója közül rendesen 100-as átlag alatt van az iq-ja kb. 25-nek. ennyi
2010. máj. 10. 12:43
 32/41 anonim válasza:
100%
Ilyen felfogással, ekkora intelligenciád van? Mind1, végül is nem az határozza meg, hogy ki milyen értelmes bizonyos élettel kapcsolatos kérdésekben. 17 éves vagy, hová akarsz még gyereket egy 16 éves csajtól? A 80as IQ-val nem menne bele ilyen marhaságba, az tuti. Amúgy a gyerekek általában a nagyszülőktől öröklik a tulajdonságaikat, mind külsőleg, mind belsőleg. Miért, ha mondjuk anyukádnak csak 90es az IQ-ja kitagadod, vagy hogy gondoltad? A felfogásod szánalmas, aztán lehet érte lepontozni, leszarom :)
2010. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
Ja igen és a 05-06 10:57-nak üzenem, hogy 70 alatt fogyatékos valaki szellemileg. A csajjal nincsen gond, csak a logikája nem olyan, de ettől még lehet színjeles tanuló, nem ez határozza meg! Remélem szegény barátnőd talál magának egy jobbat. Itt nem az IQ-ra értem. Előző voltam!
2010. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
61%

"én szakmai segítséget kértem, nem fikázást"


- Miért? Neked az a munkád, hogy gyereket csinálj?

2010. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
80%
Tégy egy szívességet a világnak és soha ne hozz létre utódokat, oké?
2010. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
52%

Háh, ezen a "szakamai segítségen" én is elgondolkodtam :D

"A csajjal nincsen gond, csak a logikája nem olyan, de ettől még lehet színjeles tanuló..."


Szerintem éppenhogy a színjelesség nem ér úgymond szart se. Én 3-as tanuló vagyok átlagban, de a legjobb felvételit írtam most tavasszal matekból. Egyszerűen lusta vagyok :D Viszont másik osztálytársam szín ötös, viszont az IQ-ja alig érheti el ezt a 80-at...

A kérdező még nálam is hülyébb :D Pedig van köztünk három év. Nem ez határozza meg az intelligenciát.

2010. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
100%

(134+80)/2=107


Tehát a gyerek IQ-ja 107 lesz.


26 f 138

2010. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
na, most csökkent az IQd..
2010. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
49%

05-07 08:56


Jobb, ha hozzászoksz. Engem, így 40 felett már elég kevéssé zavar, sőt néha kifejezetten szórakoztat ez a helyzet... (Pont a lepontozásból tudom például, hogy milyen sok embernek tapintottam az elevenjére. De ez az ő bajuk. Nekem nem fájt, ahogyan nyomkodták az egerüket.) :D


Sokan nem értenek, mert túl messze vagytok felfogásban egymástól. Nem csupán más válaszokat adsz ugyanazokra a kérdésekre, de még a kérdéseid is mások. EZÉRT nem értitek meg egymást. Másik oldalról ezért nem hiszek igazán abban, hogy egy 134-es fiúnak egy 80-as IQ-jú lánytól lesz gyereke. Valami itt nem stimmel. Vagy az ő IQ-ja nem 80 (csak nem érdekelte, hanem végigtippelte, x-elgette a kérdéssort), vagy a tied is csak véletlenül lett 134. :)


Ugyanis a gyakorlati megfigyelés az, hogy kb. 20-30 IQ pont különbség felett már annyira más rugóra jár az emberek agya, hogy teljesen másképp látják a világot maguk körül. Ugyanabban a világban élnek, és mégsem. Így pedig nagyon nehéz kommunikálni, még nehezebb folyamatosan együtt élni valakivel.

2010. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
a kérdés baromság.......az IQ ugyanúgy múllik az öröklött géneken,mint a környezeti hatásokon ami az embert éri az élete során..neked 134 -es???jól vagy???egy ilyen kérdéssel a szellemi szinted a nagy átlagba tartozik vagy az alá esik.FOGALMAD SINCS ARRÓL,HOGY MIBŐL TEVŐDIK ÖSSZE AZ INTELLIGENCIA...
2010. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!