Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok,134 az IQ-m, a...

17 éves vagyok,134 az IQ-m, a barátnőm most 16, neki csak 80 . Ha későbblesz gyerekünk akkor kinek az iq-ját örökölheti?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 10:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

utsó 17 évesen ezen gondolkodik?

Szánalmas. Ha ekkora az IQja akkor talán be is látja, hogy a magas IQval együtt nem jár az egészség.

2010. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

kamu

80-as iq már keményen szellemi fogyatékosnak számít

2010. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Nem biztos Forrest Gumpnak is ennyi volt:-DDD
2010. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
79%

Kitöltöttél neten egy IQ tesztet. Hagytad, hogy megküldjék az eredményét a telefonodra és leemeljenek vele egy csomó pénzt. Ezek után még volt pofád a barátnődet is rávenni ugyanerre, de őt nem is érdekelte ez az egész úgy igazán mert nem akkora hülye mint te, ezért figyelmetlenül töltött ki egy amúgy is megbízhatatlan tesztet...

Ez történt ugye?

Gratulálok. Remélem időben rájön, hogy hülye a barátja és szakít.

2010. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

sztem ti nagyon rosz módszerrel mérhettétek az IQ-t.

Nem értem mi a fenének kell ekkora b@romságokra alapozni egy kapcsolatot. Jó vele midnen, meg vagy vele maximálisan elégedve? Ha igen, akkor ne legyél gyerekes és ne jöjj a kis IQ-val. Hüly3ség.

2010. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Hát ha ez valóban így van, akkor úgysem lesztek addig együtt, h gyerekeitek legyenek. Mert ugye gondolom, a 134-es iq-ddal nem csinálsz gyereket ilyen fiatalon. 80-as iq elég kevés, 100 a normál, 70-től már retardált lenne..
2010. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
50%
12:08-asnak üzenném, hogy nem a magas IQ borzolta fel az idegeinket, hanem a mögötte megbúvó érzelmi sivárság.... de ha ezt nem értette meg a válaszainkból, akkor valószínű hiába beszélek itt most.
2010. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Mindegy igazából az érzelmi IQ a döntő, nálad ez nyilván elég alacsony ilyen hozzáállással, szóval jobban jár a gyerkőc ha nem rád üt.

Amúgy meg ne légy így elszállva magadtól mert 80 és 120 közötti érték számít normálisnak.

2010. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
2010. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
36%

17:38 "12:08-asnak üzenném, hogy nem a magas IQ borzolta fel az idegeinket, hanem a mögötte megbúvó érzelmi sivárság.... de ha ezt nem értette meg a válaszainkból, akkor valószínű hiába beszélek itt most."


Mármint a feltételezett érzelmi sivárság? Ami egyes válaszadók sietős ítélkezésében nyilvánult meg? Igen, a válaszaitokban ott volt az érzelmi sivárság és annak feltételezése, átvetítése a kérdezőre. Nyugi, értettem, csakhogy engem nem érdekelnek az ilyen nagy valószínűséggel hibás szekunder információk, amik mögött ugyanúgy semmi információ nincs a valós helyzetről; primer információ a kérdezőtől meg azóta sem jött. Aki a kérdésbe/kérdezőbe saját lelki sivárságát látja bele, majd jól felháborodik ezen, az nem a kérdezőről állít ki bizonyítványt, amikor elhamarkodottan ítélkezik. Nekem ez vicces/szánalmas. Attól függően, hogy milyen hangulatban vagyok. Pont ezt mondtam elsőre is, remélem így még érthetőbb volt, nem kell hozzá 130 feletti IQ. :D :D :D

2010. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!