Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs értelme az életemnek....

Nincs értelme az életemnek. Elhagyott a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves fiu vagyok.És elsőnek hittem azt hogy az a lány nekem az igazi...De sose osztott meg velem semmit.Sőt hazudott is nekem!:( és nagyon fáj...tegnap hagyot ell szónélkül...nekem kellet észrevennem hogy otthagyot :(.Máig rosszul vagyok etől..Nem eszek nem iszom csak kiakarom oltani az életem:(( anyira fáj...Kérlek segitsetek hogy ne csináljak semmi örültséget...(am nem mondot semmi okot miért dobott mert szónélkül otthagyot..)
2011. jún. 27. 08:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csak nyugi, nem érdemes hülyeséget csinálni, később megbánnád. Ott vannak a barátok, a család, velük vigasztalódj.
2011. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ennél csak rosszabb lehet. 15 éves vagy, hagyd a fenébe azt a hülye libát, foglald el magad valamivel. Menj el kondizni/focizni jöjj rá, hogy nem csak 1 lány van a világon és arra is, hogy nem csak nővel együtt tudod jól érezni magad. Sokszor jobban szórakozik az ember a haverokkal mint a barátnőjével.
2011. jún. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát értem én.csak aza baj kondizni meg ien nem nagyon tudnék mivel a gyomrom is fáj.meg a hasam mivel nem ettem szart se tegnapse csak 1 chipset...Meg hát a kedvem sincs nagyon semmihez anyira megártott nekem(mindha 1 másodperc allat ősszedölt volna előtem a világ) De azért megprobálom és köszönöm az edigi kommikat.
2011. jún. 27. 08:43
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát jó lenne ha haverokkal elmennél lógni erre-arra, lehetőleg ne találkozz a csajjal.

Gondolj arra, hogy ahogy ő összejött ugyanúgy összefog jöhet más is.

Nem becsült meg téged az...az ő baja!

Én mindig így álltam hozzá. Te akkor is jól fogod érezni magad.

2011. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezt fogom teni.De mégis a fájdalom azért nem fog eltüni egy hamar h enyire etettet engem és becsapot...és ő nem volt őszinte velem..:( Egyszer már belevágtam a kezembe h bizonyitsak h szeretem nagyon...de rájőttem kár volt...:( nem ér anyit...nemis fog soha....^^
2011. jún. 27. 08:57
 6/16 anonim ***** válasza:
hallgasd a kedvenc zenédet, ne gondolj semmire, csak a zenére figyelj
2011. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Figyelj az embert élete során érhetik kudarcok,ezeken

túl kel esni mert akkor egy helybe fog állni az életed.

Ha elhagyott nincs mint tenni fel kell dolgozni és menni

tovább.:D

2011. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A zenés-relaxos módszert nem tartom jó 5letnek, mert könnyen a nem kívánt irányba terelődhetnek a gondolataid és a zene felfokozhatja az érzéseket.

Neked most aktív "kikapcsolódásra" van szükséged, hogy lefoglald magad. Járj társaságba, iratkozz be egy sportegyesületbe, egy nyelvtanfolyamra (vagy mindkettőre).

Én 19 éves koromban estem át ezen. Fél évig tartott, s tudod mire jöttem rá? fél évet elb...tam az életemből!!!

Ahogy ez a csaj összejött, úgy összefog jönni egy másik is. Van aki ennél nagyobb ütés után is fel kell. Te is megtudod csinálni. Csak akarni kell és ezt szó szerint érted. Szugeráld magad készíts terveket a mindennapjaidra, foglald le magad. Észre se veszed és túl vagy rajta.

Aztán összejössz mással ő meg főhet a levében mert nem becsült meg.Persze ez téged már nem fog érdekelni, mert ott az új barátnőd! ;)

2011. jún. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem,és köszönöm.
2011. jún. 27. 13:24
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez nehéz dolog..:S

Tereld el a figyelmed,hobbi vagy vmi.

Vagy irj üzit..:)

14L

2011. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!