Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem furcsán viselkedik...

Férjem furcsán viselkedik mostanában? magyarázat lent

Figyelt kérdés

8éve vagyunk együtt de mostanában elkezdett furcsán viselkedni.. töbször álmodtam h megcsal egy másik lánnyal.. (persze tudom h az álmokra nem lehet alapozni) mikor rákérdeztem h megcsal e azt mondta nem. szexualis életünk akkor van amikor ő akar szexelni.ritka.

kérdeztem hogy esetleg más nő után sovárog az volt a válasza h perszee jaa de ilyen unottan mondta minthai nem akarna valaszolni. Ha elakarom kisérni dolgozni és kérdezeeem h mehetek veled?? annyit mond jaaahhhhhh.. de azt is ilyen unottan.. speciel nem akarja h vele menjek mert lehet a munkahelyén csal meg esetleg..a kapcsolatunk jó volt eddig nem veszekedtünk meg amikor jött haza munkából mindig hozott virágot mostmár semmi egy puszi se. de azóta ilyen mióta elment pestre egy munka miatt.. esetleg talalkozhatott valakivel? egyébként van 2gyerekünk és velük se tőrödik nagyon............

32/L 36/F


2017. jan. 25. 16:12
1 2 3
 21/26 Andi80018 ***** válasza:
100%

Hosszú távon kinyírja az embert, legyen az férfi vagy nő, ha nincs ideje semmire, és állandóan melózik,nem alszik eleget, nem tud magára figyelni. Itt kéne megfogni a dolgot, mert hosszú távon a kapcsolat végét jelentheti. Akármennyire is hajszoljuk a pénzt, az idő sokkal többet ér, mert csak akkor lehetünk magunkkal is harmóniában, ha vannak olyan napok, órák, amikor kiengedhetünk, sportolhatunk, alhatunk, stb. Persze, hogy semmi kedve semmihez, a gyerekekhez sem, amikor be van fásulva teljesen. Na, ilyenkor viszont valóban jöhet egy harmadik fél, aki örömérzetet okoz, újdonság.

Beszéljétek meg, mielőtt még túl késő lesz. Egyébként biztos, hogy a férjed is akarta a gyerekeket? Már bocs, de ez is lehet probléma.

2017. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett veletek azóta?
2021. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Van még gond? Aktuális a kérdés?
2021. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mi történt kérdező? Én is kíváncsi vagyok. :D
2021. dec. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindjárt a legjobbra gondolni!
2021. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak van négy öt nő akit dugni akár és rád már nem sok ideje marad!
2021. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!