Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg az én elvárásom nagy?...

Tényleg az én elvárásom nagy? Szerintetek kinek az álláspontját lehet megérteni?

Figyelt kérdés
Van egy párom 1,5 éve vagyunk együtt, nekem van egy gyerekem, mind a ketten közel vagyunk a 30-hoz.Én szeretnék a párommal össze költözni, jelenleg otthon lakom a gyerekemmel.Szeretnék független lenni, de egyedül nagyon nehéz, főleg gyerekkel.A párom ettől elzárkozik mivel keveset van itthon, igazából én használnám ki az albérletet, ő viszonylag keveset tudna ott tartozkodni, de legalább lenni egy közös kis kuckónk.Igazából ez is az indok arra hogy ne költözzünk össze.Az albérlet rá eső része kb. a fizetése 10%-át tenné ki.Én is jól keresek, de egyedül nem menne egy albérlet fenntartása.De mivel egy gyerekes anyával jött össze, úgy gondolom 1,5 év után tovább léphetnénk ebbe az irányba, nem tini párkapcsolatot szeretnék.Főleg úgy hogy én támogatom a munkájában és várok rá.
2017. febr. 3. 08:28
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
75%
Nezd, nem akar veled osszekoltozni es mindenfele hulye indokot mond. Ez azert eleg illuziorombolo.... 1.5 ev egy kapcsolatban semmi sajnos. Illetve mit takar hogy tamogatod a munkajaban? Nem mondod hogy lepjen ki, vagy hogy kell ezt erteni?? :) Ha osszekoltoztok, nem tudom te dolgozol-e de ott van az hogy harmotokat tartson el. Ahhoz meg eleg friss a masfel eves kapcsolat, el sem varnam.. hany evesek vagytok?
2017. febr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
83%
Jaj ne hari elolvastam figyelmesebben.
2017. febr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
85%
Akkor egyszeruen csak kenyelmetlen lenne neki, beszeljetek errol mert nem tudom hogy ez atmeneti a korai masfel ev miatt vagy o nem is gondolja komolyan.
2017. febr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
90%

Az elvárásod nem nagy, ha az albérletet közösen fizetitek, akkor ez teljesen ok.

De kérdés, akar-e veled össze költözni? mert nekem inkább az jön le, hogy ö nem akar veled össze költözni.

Kérdés, hogy 1,5 év után ha nem akar veled össze kölzötni, akkor akarod-e tovább csinálni ezt a kapcsolatot, ami elég egyolldalunka tünik, vagy inkább találsz egy olyan embert aki veled akar élni.

2017. febr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
39%

Mekkora kamu ember!!!

Mi egy hónap után össze költöztünk! A párom kért meg rà és ő adott kulcsot a lakásához. Ennek 2 éve. Nehogy másfél év kevés legyen neki! Lépj le!

2017. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Azert ahol gyerek van ott mas a szitu......ott ha osszekoltoznek, kvazi apava valik, onnantol gyereket nevel o is. Persze kisgyerekes anyaval jott ossze nyilvan tudja hogy ez lesz egyszer de talan meg nem erzi kesznek ra magat. Ez teljesen mas sztori minthogy baratno 1 honap utan a pasihoz cuccol. Itt komolyabb dolgokrol van szo.

Kerdezo, a parod mennyit latja a gyereket, milyen a kapcsolatuk? Ez elegge kulcsfontossagu.

2017. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Külföldön dolgozik, úgy értettem, hogy támogatom, vállaltam a távkapcsolatot, hogy azt csinálja amit szeret.Hát nem olyan sokat találkoznak, mert ugye nem sokat van itthon, de a gyerek szereti, emlegeti.Nem is ezzel van a probléma, hanem inkább azzal ő úgy fogja fel minek fizessen albérlete ha itthon sincs, ezzel a kijelentéssel ugye ránk nem gondolva.
2017. febr. 3. 09:02
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Ebben van azert valami.....ha fizetne, akko nektek fizetne. O hol alszik amikor itthon van?
2017. febr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
25%
Te ki akarod tartatni magad és a gyereked vele. Még szép, hogy nem megy bele. Bocsi, de ez az igazság.
2017. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
95%

Így sem lennél független, csak mástól függnél.


Ha a pénz a gond neki, aki fizessétek úgy az albérletet hogy te 3/4-ét, ő pedig 1/4-et.

De lehet csak szimplán nem akar összeköltözni.

2017. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!