Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap meghalt apukám, részvét...

Tegnap meghalt apukám, részvétnyilvánítás után minden barátom ugyanúgy ír tovább, mint addig, de engem ez most fáraszt. Hogyan adjam a tudtukra úgy, hogy ne legyen sértődés?

Figyelt kérdés
Nem hibáztatom őket, nyilván nem tudják, hogy most hogyan viselkedjenek, de így, hogy 1 napja vagyok félig árva, valahogy nem tudok pl. a barátnőm párkapcsolati gondjaival foglalkozni... :(
2017. febr. 8. 13:40
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nincs is facebook-om. Viberem van, ahol rejtve vagyok, nem lépek fel, nem látják, hogy fellépek e, csak írnak, én pedig megkapom. Mindegy, köszönöm szépen a válaszokat.
2017. febr. 8. 16:27
 22/26 anonim ***** válasza:
95%

"Akkor viszont pont hogy az tenne jót neki, ha másról beszélgetne a barátaival, de ő ezt nem akarja, szóval nincs igazad."


Más az, ha valamivel ki akarja kapcsolni az agyát, és más az, ha az ismerősök rögtön rázúdítják a saját problémáikat, amint elérhetőnek látják.

2017. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
15%

" Viberem van"


...meg itt gyakorizol.

Szomorú, hogy ilyen családi tragédia közben is egyfolytában netezel!

A temetésen is végig nyomkodod majd a telcsidet és szelfized majd magad a ravatalozó előtt?!

Részvétem.

2017. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó, hogy te mekkora álszent vagy! Rúgsz a kérdezőbe kettőt, aztán meg részvétemezel. Mi szükség volt erre? Láttál te már tizenévest közelről? Teljesen megszokott, hogy 0-24-ben online vannak.
2017. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
22%

A kérdező már nincs is.

( privát üzenetet nem lehet küldeni neki. tudtommal azt nem lehet kikapcsolni a beállításoknál, vagy igen? attól még tudja olvasni a további véleményeket ).

Azért mert a mai 10en és 20on évesek egyfolyt a netes közösségi oldalon lógnak, azért ilyen tragédia után kicsit gyéríteni kellene a látogatást. Mindegyik közösségi oldalról.

Biztosan van amit tudna ilyen esetben segíteni az egyedül maradt szülőjének.

Temetés szervezése.

Igen is menyjen el vele az anyakönyvi hivatalban, és a sorban következő hivatalokba.

Feltéce ha nem iskolás. Márpedig a 10-en évesnek ott lenne a helye.

2017. júl. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
57%
Az "ennyi idősnek az iskolában a helye" jellegű emberektől mindig megkérdezem, hogy a ti időtökben napi 24 óra volt az iskola? Tényleg nehéz elhinni, hogy délután háromnegyed kettőkor már van, hogy vége van?
2017. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!