Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

A szüleim az akarják hogy emeltszinten éretségizzek pár tantárgyból, de én erre nem vagyok képes ( csak azért vagyok egészjó ezekből a tantárgyakból, mert sok szorgalmit csináltam, és feleltem, de az írásbelieim mindig kb 3asok voltak)

Mondtam neki hogy ez nem fog menni de ők azt mondták "majd MI eldöntjük,maradj csöndben".

Mit csináljak? Hiába tanulok tudo. Hogy ez kevés oda....

(bocsi a helyesírásért)


2017. febr. 8. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Mondd meg a szüleidnek, ha szeretnék, hogy emelt szintű érettségit tegyél, akkor szükséged lesz magántanárra az összes ilyen tárgyból.


Ha fizetik a magántanárt, akkor jó eséllyel tényleg sikerülni fog az emelt, ha nem, akkor meg ne akarjanak tőled emelt szintűt, mert ahogy írod, a tudásod kevés lesz hozzá.

2017. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy a fogadóórán kérjék ki a szaktanáraid véleményét erről, mit javasolnak!
2017. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Úgy látom, téged is nagyon meginesztettek ezzel az érettségi dumával és tudom, hogy nekünk is hiába mondták, nem hittük el, de nem olyan nagyon nehéz, mint most hiszed. Ne félj tőle, nem lehetetlen. De az előzőneknigaza van, beszéljenek a tanáraiddal, ők el tudják dönteni.
2017. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: Az ellenkezőjéről tudok beszámolni. Nekem az érettségi ötször olyan nehéz volt a felvételi tárgyaimból, mint a jogi felvételi utána. Vért hugyáltam magyarból és töriből, és így sem akarták megadni az ötöst, hajszállal lett meg - és a felvételim lazán maxpontos lett.
2017. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!