Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexmegvonás - mihez kezdjek...

Szexmegvonás - mihez kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete, karácsonykor, nagyon összevesztünk a férjemmel. Több éves hazugságok derültek ki róla, amik engem iszonyatosan bántanak. Nem megcsalás, és semmi köze más nőhöz, tehát azért nem a válóok kategória, de azért ahhoz elég nagy hazugságok, hogy egy hosszú évek óta tartó kapcsolatot is megrendítsen. Majdnem el is hagytam, de aztán maradtam, viszont dühömben azt mondtam neki, hogy ha maradok is, hozzám az életben nem fog nyúlni többet!


Előtte minden nap szexeltünk, most pedig 2 hete semmi nincs. Amin meglepődtem, hogy meg sem próbált közeledni egyszer sem, most ezt nem tudom, hogy fogjam fel: tiszteletben tartja a kérésemet/döntésemet, vagy pedig csak nagy ívben sz*rik rá hogy van-e köztünk kapcsolat? Alig beszélünk, szinte csak ha muszáj, én nagyon magam alatt vagyok lelkileg.


Hiányzik a közelség és a testiség is már, viszont nem nagyon szakad meg abban, hogy megbékítsen, konkrétan csak vagyunk egymás mellett, mintha nem is érdekelné, hogy haragszom. Én már nem bírok így tovább élni, már döntöttem, nem hagyom el, de akkor hogyan tovább? Annyira szánalmas nem leszek, hogy még ezek után én kezdeményezzek, mikor ő hazudott és bántott meg, de akkor hogyan lehet ezt megoldani, mert úgy látszik, ő elfogadta hogy a házasságunk hátralevő részében nem lesz közöttünk szex.


Ti mit tennétek? Nem igazán látom a végét ennek az egész történetnek.


2014. jan. 7. 15:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Vagy megbocsátasz és kibékülsz vele vagy nem és elváltok. Az,hogy zsarolod nagyon gyerekes, akkor válj el ha nem akarsz vele élni.
2014. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%

a saját csapdádba estél :)

apu makacs, makacsabb mint te, tehát neked kell kezdeményezni ... innentől persze nyeregben van

2014. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
"viszont dühömben azt mondtam neki, hogy ha maradok is, hozzám az életben nem fog nyúlni többet!" várja h elhúzz! Miért nem lehet megbeszélni?
2014. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
edd meg amit megfőztél
2014. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
69%
Válj el tőle.
2014. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Több variáció is fennáll...


1. Rádhagyja. ismer, tudja hogy milyen gyorsan ki tudsz borulni, de azt is tudja hogy meg fogsz neki bocsátani bármi áron is, mert szereted, ezért vár egy darabig aztán majd kezdeményez, de biztos hogy nem fogja felhozni a témát soha többet a hazugságokkal kapcsolatban, szóval az biztos nem fog bekövetkezni hogy megfogja a kezed, leültet a kanapéra és "na akkor beszéljük meg." (pedig ez lenne a helyes...)


2. valószínűleg mindig is kényelmes ember volt. Nem kapkodott soha, mindig mindenhonnan elkésett, a kapcsolatot is a nő kezdeményezte. ha ez az opció, akkor ne várj csodát tőle... Neki mindig minden mindegy... képes komrpomisszumot kötni csak azért hogy békénhagyd és ne veszekedj vele.



Igazából egy kiegyensúlkyozott kapcsolat alapja a beszélgetés, a kommunikáció. Ha úgy érzed, hogy képes vagy neki megbocsátani, elnézni és eltűrni neki, akkor most az egyszer lépj te. Tehát Mondd neki h beszéljétek meg egy semleges helyen. ne otthon, ne ismerős helyen ahol naponta jártok, hanem egy parkban egy padon egy étteremben egy pub-ban, valahol. Ha dűlőre juttok, akkor egy jó élményként fogtok rá emlékezni...


Szexmegvonással büntetni a pasit nem éppen szerencsés dolog... Bármennyire nehéz elhinni, de ők ezt ugyanúgy a szivükre veszik. Ilyen dolgokból hatalmas kalamajka szokott kijönni és egy ördögi kör veszi kezdetét:


hazudsz ---> nincs szex

nincs szex ---> nincs ékszer/virág

nincs ajándék ---> "már biztos nem szeret"

elmúlt szerelem ---> nincs reggeli puszi munkába indulás előtt...és így szépen lassan elmarjátok egymást magatok mellől...


Ha tényleg ennyire megbántott, akkor el kellett volna költöznöd pár napra máshova gondolkodni... és csak akkor visszamenni ha a pasi komolyan megbánta és bocsánatot kért...

2014. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
70%

Ilyenek a nők...nem tudják mit akarnak. 2 hete kijelentetted, hogy NO szex. Akkor most mit akarsz?? Nyilván ő nem fog pitizni ha te lekiabáltad és beszabályoztad. Van férfi büszkeség is a világon. Nagyon helyesen teszi a férjed amit teszt.

Neked meg az a tanácsom hogy...csinálj amit akarsz :D

2014. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ez már veszett fejsze.


Ő nem hogy megbékíteni nem akar, de semmit.


Sajnálom.

De legalább örülj, hogy most derült ki és nem 10 év múlva.

2014. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
63%
mi volt az a nagy hazugság?
2014. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
95%
Menj oda hozzá, hogy már nem vagy dühös, és béküljetek ki.
2014. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!