Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg ezt a...

Hogyan oldjam meg ezt a szuleimmel?

Figyelt kérdés

Baratommal 1ev 4 honapja vagyunk egyutt nagyon jol mukodo kapcsolat.

Nemregen volt egy egy autobalesetunk,de semmi baj nem lett csak az auto tort ossze(parom apjae). Ott volt mindket szulo. Nagyon osszevesztett apukam a baratom anyjaval(masik sztori miert) es en ott akarok aludni a baratomeknal,de nem engednek. Hiaba aludtam mar ott ki van jelentve,hogy nem meghetek es este 7elott haza nem johetek haza! Megszeretnem oldani ezt a problemat,de nem tudom hogyan.Nagyon haragszom a baratom anyjara es osszegezve az egesz csaladjara,de a baratom nagyon szeretem,ezert addig ameddig nem lesz alberletunk,nem foglalkozok veluk es megadom a tiszteletet a fiuk miatt es persze azutan is..

Hogy gyozzem meg a szuleim hogy ott aludjak a baratomnal?


Koszi a valaszokat!


20/l


2017. febr. 9. 15:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

7utan*

es mehetek*


bocsi a helyesirasert!

2017. febr. 9. 15:47
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen felnőtt vagy, neked kell megoldanod
2017. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Az nem megoldás, hogy a barátod aludjon nálad?

Ahogy én kivettem a két szülő között nem rózsás a viszony, így szerintem nekik kellene előbb megbékélniük egymással, mert gondolom az is közrejátszik a szüleid döntésében.


Illetve egy radikális megközelítés, ami miatt sokak szemében nem leszek szimpatikus, de felnőtt, nagykorú személy vagy, oda és akkor mész, ahová és amikor akarsz. Nyilván ez nem nagyon játszik, mert tiszteled a szüleid és nem szívesen bántanád meg őket, amivel teljesen egyet tudok érteni.

2017. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A ket szulo egyszer latta egymast,a baleset napjan. Parom anyja engem okolt,hogy en hibam a baleset,mert nem vonattal mentem le.Senki nem latta elore,hogy ez lesz es,ezert nem ertem ezt .Apunak is neki allt,hogy nem engedi le a lanyat napokra..veszekedtek nagyon es,ezert van minden. Egyet ertek apa haragjaval,de ez akkor se megoldas! En szeretem,tisztelem oket,de az en eletem es harag nelkul akarom megoldani.
2017. febr. 9. 16:07
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Nézd 18 év felett szüleid cselekvőképességed nem korlátozhatják, akkor sem ha továbbtanulásodat támogatják. Ezt mondd meg nekik kulturáltan.
2017. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
20 éves vagy könyörgöm állj már a sarkadra minek kellene meggyőzni a szüleidet hogy ott aludhass?Megfogod magad aztán elmész hozzájuk.
2017. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsika de ha utálod a srác szüleit akkor miért is aludnál a lakásukban? Nem kéne erőltetned az ott alvást, főleg, hogy ki is jelented hogy az egész családra haragszol. Lehet ők sem látnak szívesen.
2017. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

A parom miatt,akit szeretek es nem fogok semmi jorol lemaradni a szulok miatt!!

2017. febr. 9. 16:28
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Azért jó vastag bőr van a képeden az már tuti. Nem is csodálom, hogy a srác szülei nem akarnak látni, mert iszonyú kétszínű vagy. Utálod a szülőket, de a lakásukban való szex az kell neked, és magasról tojsz arra, hogy amit csinálsz az bunkósság. Ha utálok valakit akkor nem megyek az otthonába. ennyit erről.
2017. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
..es akkor ezt a fianak,hogy adom be? O jar le hozzam,nert engem nez,igaz neki senki nem szolt. A szulei a ketszinuek,mert par napja voltam lent es ugy tettek,mintha misem tortent volna az anyja meg mondta oda jartam kivul egy lany sem kell! Baratom az egyetlen fia
2017. febr. 9. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!