Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha sejtem, hogy...

Mit tegyek, ha sejtem, hogy csal a feleségem, de bizonyítani nem tudom? Utánajárni nem bírok, mert helyhez vagyok kötve, és egy szomszéd városban dolgozik. Hogyan lehetne lebuktatni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 15:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elsőre azt tudni kell egy nagyon rafinált dörzsölt nőről van szó.Mivel a munkájából adódóan 24 órában dolgozik biztonsági őr.Így csak másnap jön haza.Tehát ideje az van rá.A jelek elég sok volt most már nyilván óvatosabb hogy rákérdeztem.Tagadott mindent mindent valahogy ki magyarázott.Természetessen elhagynám minden zokszó nélkül.
2008. okt. 10. 19:17
 12/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok neked emailt írni nem enged a rendszer nincs ki írva hogy privát mail küldése a válasz írójának.
2008. okt. 10. 19:23
 13/22 anonim válasza:
77%
szerintem keress neki más munkát ne legyena másik városban probáld meg neki ezt feldobni hogy mi lenne ha közelebb jönne dolgozni vagy kevesebbet és ti többet együtt lennétek.mit szolna hozzá megilyed vagy nem.ha meg ilyed akkor tuti hogy van valakilye és utána jöhet a magán nyomozo
2008. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

Ha sejted, és ő "tagad" valami vgérvényesen megromlott közetek. Vagy a te ok nélküli féltékenykedésed, vagy a tényleges megcsalás mérgezi a kapcsolatottokat.

Innentől kezdve mindegy is, hogy melyik az igaz! Váljatok szét békében.

2008. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%

aki így jellemzi a nejét, hogy rafinált, dörzsölt nő,meg otthagynám, miért vagy még vele???!!

Neked is, neki is jobb lenne ha véget vetnétek minél hamarabb ennek!

2008. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%
lehet,hogy ennek a kapcsolatnak köztetek már réges rég vége, csak kell még keresni egy indokot. megpróbálhatod vele megbeszélni, h elé mész munka után vagy fel is hívhatod,miközben dolgozik. ha rendbe szeretnéd hozni a kapcsolatot,akkor viszont hívd el moziba, vidd el hétvégére valahova kirándulni, csináljatok közös programokat
2008. okt. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az utolsó komentet elfogadom.Egyébként 11éve vagyunk házasok három gyerekünk van .Szóval ez nem egyszerű.Nem olyan mint egy autó hogy ha akarok kiszállok vagy beülök.Sajnos ezt nem lehet ennyire le egyszerűsíteni.Köszönöm mindenki válaszát és hozzá szólását.
2008. okt. 11. 07:08
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
Nah, mostmár talán tudsz küldeni emailt, próbáld meg!
2008. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%

Hasonló helyzetbe vagyok. Csak én vagyok a nő és csalom a párom. De magamból kiindulva tudom azt hogy akárkitől akármilyen sms-t vagy hívást fogadok én egyből törlöm ki a telóból. DE! Zavar mindig ha benne nyúlkál a telefonomba,mert én magam(aki kitöröl mindig mindent)bizonytalan vagyok abba hogy tényleg nincs e benne semmi félreérthető. Hidd el ha a telefonjához nyúlsz akkor mikor látja egyből észrevenni mi is a helyzet.

Különben minden sértés nélkül...Nem kellene egy kicsit magadba nézni hogy vajon mit is ronthattál el,hogy megcsal? Ok nélkül senki sem csalja meg a másikat.

Én például azért csalom,mert unalmas ember. Sehova nem lehet vele elmenni ahol mindketten jól éreznénk magunkat. Neki az evésen,az alváson a munkán és a szexen kívül más nem létezik. Te esetleg nem ilyen vagy? Egy nőnek kell hogy odafigyeljenek rá,ha kell mindennap megkérdezni,hogy mi történt vele,hogy ment a munka stb...

Különben ha annyira utánna akarsz járni vegyél ki egy nap szabit vagy mondd meg a főnöködnek hogy késni fogsz egy kicsit.

2008. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
80%
A te helyzetedben felejtsd el az etikát szerintem ő is elfelejtette.Kezd azért mégis még ha nem is ésszerű a mobil ellenőrzésnél(sms,híváslista,ismeretlen nevek számok)Aztán email,látogatott honlapok,majd naptár,határidő napló stb.)Megkérni valakit akiben megbízol elég kellemetlen szerintem.Inkább egy idegent de hozzáértő,tapasztalt,diszkrét személyt válassz.Szívesen adok ingyenes tanácsot.krisztianh01@gmail.com
2008. okt. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!