Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A hugom vőlegénye...

Mit tegyek? A hugom vőlegénye meghalt tegnap. Mibe segíthetnék neki? Tegnap óta ott ül a széken és nézz maga elé! Vigyem el orvoshoz vagy?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 8. 17:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem:( hát szerintem egyenlőre még hagyd..ülj mellé..de ne szólj hozzá..vagy öleld meg..vagyha mondja,hogy menj el,akkor tartsd tiszteletben a kérését,és távozz!Mert az is lehet,hogy még elutasító..:( el is hiszem..

de orvoshoz ne vidd,felesleges..az orvos nem tud ezen segíteni..

2010. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%

őszinte részvétem.:(

szerintem most hagyd egy kicsit,még fel sem foghatta szegény :( [tapasztalat:"""(]

megkérdezhetem,hogy hogy történ?ha nem akarsz róla beszélni akkor nem kell:(

14L

2010. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak legyél mellette. Ha nyugalomra vágyik, akkor hagyd, de tudja, hogy ott vagy, ha kellesz. Ha beszélgetni akar, beszélgess vele. De ne erőltess semmit. Részvétem!
2010. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Mi történt vele? Ne hagyd magára, csak ha megkér rá! Részvétem!
2010. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Szia. részvétem, de azért ezeket az információkat jó ha megadod,( hány éves a hugod, hány éves volt a vőlegénye és miben halt meg )
2010. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. ez nagyon szomorú dolog. de a többieknek igaza van. csak csendben légy mellette. nem hiszem hogy könnyen fel tudja dolgozni. de figyeljetek rá nehogy valami butaságot csináljon.
2010. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nagyon hirtelen történt! külföldről jött volna haza. egy autóval egymásnak mentek..
2010. máj. 8. 17:19
 8/25 A kérdező kommentje:
a vőlegény 26 a húgom 24
2010. máj. 8. 17:20
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés! Nem mindegy, hogy baleset, vagy betegség miatt halt meg, de a lényeg az -sajnos-, hogy nincs többé. Nem biztos, hogy most tudnál segíteni, mert még Ő sem fogta fel. Neki kell először feldolgoznia a tragédiát. Nagyon nehéz a helyzete, mert a vőlegénye volt, boldog családi életet, gyerekeket terveztek, elképzelték a jövőjüket, most meg egyedül maradt. Képzeld magad a helyébe. Te akarnál bárkivel is beszélgetni? Persze nem szabad magára hagyni, de csak akkor tudtok neki segíteni, ha ő is hagyja, vagy kéri. Nagyon sok türelemmel, szerető családdal szép lassan feloldódik, ha már tud az érzéseiről beszélgetni veled, akkor kérdezd meg, hogy miben tudnál neki segíteni. Nagyon szomorú, és őszintén sajnálom.
2010. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
nagyon sajnálom. biztosan szenved a húgod.ezt nem könnyű feldolgozni.:(
2010. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!