Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostohaanyám szerint mi...

Mostohaanyám szerint mi anyával igénytelenek vagyunk. Én nem így gondolom. Valóban azok lennénk? 16/L

Figyelt kérdés

Anyával élek, minden 2. hétvégét péntek délután-hétfő reggelig, apáéknál vagyok.


Az ok amiért mi "igénytelenek" vagyunk.

-napi 1x este(edzés után)zuhanyzunk

-olcsó coopos tusfürdőnk van

-nem használok minden zuhanyzás után testápolót (heti 1x max)

-nem használok parfümöt(golyós dezodort igen)

-1 hétig ugyan azt a nadrágot,pulcsit hordom.

-2-3 napig egy pólót

-zuhanyzás után tiszta fehérnemű( napi 1)

-nem kenek semmilyen krémet az arcomra.

-hajmosáskor 1x samponozok és ennyi.

-rágom a körmeim

-nem járok körmöshöz,hogy rendbe tegye a körmeim


Mostoha anyám és a mostohahúgom


-napi3-4x zuhanyoznak

-zuhanyzás után testápolóznak

-hajmosáskor 2x sampon,balzsam,minden féle hajpakolás

-zuhanyzás után golyos+fújós dezodor,napközben fújóssal fújkálják magukat.

-parfüm ipari mennyiségben.

-minden zuhanyzásnál tiszta fehérnemű(bár ez okés is)

-1 napig használják a nadrágot,pulcsit,pólót.

-műkörmöshöz járnak.

-reggel,este arckrém


Amit én értelmetlenek látok(nem mondtam nekik sose)

Minden vasárnap reggel áthúzzák az ágyneműhuzatot, lepedőt,plédet,ágytakarót.

Minden hónapban kimossák az égész ágyneműgarnitúrát paplant párnát.


A színes ruhákat 2 csoportban mossák világos és sötét

Mi a világosakat(fehéreket) a fehérneművel mossuk

ők külön mossák a fehérneműt


Napi 2x biztos mosnak vasárnap 4x


Van vagy 30 fél e parfümjük,tusfürdőjük,samponjuk.


2017. febr. 16. 13:53
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Látták vagy én látom.
2017. febr. 16. 14:16
 12/33 Varga Péte4 ***** válasza:
100%

Ahány ember, annyiféle. Te és anyud, teljesen normálisak vagytok.

Az, hogy kinek milyen az "igényszintje" emberfüggő.

A baj az, hogy legtöbb ember csak a saját normáit tartja elfogadhatónak, az attól bármilyen irányban eltérő vélemény, viselkedés stb. szerintük hülyeség, igénytelenség, szélsőség.

Szóval, nem érdemes foglalkozni vele. (F/67 )

2017. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
98%

Én semmiképp nem nevezném ezt igénytelenségnek. Én is többször felveszek egy nadrágot, mondjuk én mindig váltogatom, de semmiképp nem megy a mosásba egy használat után. Én irodában dolgozom, nem izzadok egyáltalán, nem hinném, hogy egyetlen nap alatt koszos lenne.


Én azt gondolom, hogy csak be akartak nektek szólni valamivel. Nekem miután elváltak a szüleim, apám szülei jöttek hasonló szövegekkel egyfolytában, a lényeg az volt, hogy nekem és anyámnak oda tudjanak szúrni valahogy.

2017. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
94%

Napi 1tusolás elég.

Mindenki olyan tusfürdőt vesz amilyenre telik..

A ruhákat ne hordd olyan sokáig mosás nélkül, főleg a póló 3nap, az rengeteg.

Körömrágásról szokj le!

Honnan tudja a mostohád, hogy milyen tsfürdőt használtok otthon, hányszor testápolózol, hogyan mosod a hajad?? Nem kell mindent elmondani neki, hogy azután azon csámcsogjon. Foglalkozzon magával, ne veled és főleg ne anyukáddal!

2017. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nekik abból áll az egész napjuk, hogy a fürdőben vannak? Napi 3-4 zuhanyzás + 1 hajmosás, amit meg is kell szárítani. Naponta 3-4x testápolóznak? Hát mire olyan állapotba kerülnek, hogy a börük beszívja a tesápolót és ruhát lehet húzni, már vetközhetnek is az új zuhanyzáshoz!!!
2017. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
65%
Amiben igénytelenek vagytok: egy hétig hordani a nadrágot, 3 napig pólót, minden más teljesen okés. Bár én naponta kenem az arcom és körmöshöz járok, de csak mert én is rágtam a körmeim és csúnyának tartottam.
2017. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
66%
Huha. Figyelj én ugyanígy csinálom mint ők. Kivéve hogy nem csináltatok műkörmöt, mindig csak festettem, rendbe rakatom. Mondjuk én járok kozmetikushoz is mindig, stb... Egy pólót egyszer veszek fel szigorúan, azonnal kimosom. Nem azert mert izzadok, hanem mert igy esik jól, plusz az öblito illat miatt is. A lakás mindig nagyon tiszta, és az agyra kifejezetten igényes vagyok, hiszen abban alszunk mindennap, én 3-naponta mosok ágyneműt és hetente magát az ágyat is. Ez nem azt jelenti hogy te igénytelen vagy, csak azt jelenti hogy ők igy jobban érzik magukat. Én is igy sokkal jobban erzem magam. Egynap 3x fürdők, reggel mikor felkelek, egyszer mikor hazaérek, és egyszer mikor lefekszem. Természetes testapolokat es arckremeket használok mindennap, többször is. Parfümbol nem használok sokat mert eredeti parfumom van, eros az illata eleg par fujas belőle, minden fürdés utan használom ettől függetlenül es lefekveskor is, szeretem ejjel is érezni az illatát. :) a hajam pedig a legkényesebb témám. Én még náluk is komolyabban apolom a hajam. Amúgy az ilyeneket a lányok megbeszélik egymás közt,szerintem ez a normális. A vőlegényem imádja hogy ilyen vagyok, de mindenki más. Szerintem nem vagy igénytelen, de azert én a helyedben megmondanam nekik hogy ne itelkezzenek biztos van olyan szokasuk amin te is tudnál ítélkezni. 21/L
2017. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontos az, hogy eléggé különbözünk. Egy férfi és egy nő is más mennyire izzad és embereként is más.
2017. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
96%
Zuhanyzás elég napi egyszer. Kiszárad a bőr és akkor tényleg kenegetheted magad. Hacsak nincs 40 fok, akkor indokolt a kettő vagy több is. Nadrágot mi általában 2-3 napig hordunk, viszont zoknit, pólót, alsóneműt naponta cserélünk. Hajmosáskor meg samponozz kétszer! :) Ágyneműt mi általában max két hétig használjuk,hacsak nem vagyunk betegek, akkor akár pár naponta is cseréljük. A párnát meg a paplanokat évente egyszer mossuk ki, nyáron mikor könnyen kiszárad.
2017. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

A ruhákat valóban nem ártana sűrűbben mosni.De a többi dologban nem látok igénytelenséget.

Inkább ők viszik kicsit túlzásba a dolgokat.A rengeteg kemikália és a túlzott tisztálkodás nem tesz jót a bőrnek.Valahol a kettő között kéne megállni.

De ezt csak azért írom,mert kérdezted.Egyébként nincs joga senkinek beleszólni,hogy mit csináltok.

Egyébként a parfüm meg a műköröm ápol és eltakar, simán lehet egy igénytelen ember is beparfümözve és műkörmözve..Körmöstől hallom,hogy rendszeresen egy tonna piszkot kell kikaparnia a vendégek körmei alól..Annyira igénytelenek, még szilveszterkor is a karácsonyi töltött káposzta darabjait szedegette a nők körmei alól..És ha műkörme van valakinek,alap helyzetben nem is látod mi van alatt..De közben meg ez amiket írtam..

2017. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!