Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem hajnaldó...

Mit tegyek ha nem hajnaldó belefizetni az evésbe? Bôv. Lenn

Figyelt kérdés
Fél éve lakunk együtt a barátommal, akinek sosincs pénze (többet keres, mint én) Bevásárolni mindig én szoktam, amibe sosem fizet bele. Ha kérni akarok rá pénzt, akkor azt mondja, hogy neki nem kell semmi, neki ne vegyek semmit. De ha fôzök, akkor természetesen ô is eszik. Meg ha pl magamnak veszek vmi nem létfontosságút, pl cukrot akkor abból is eszik, de ha megkérem, hogy akkor felezzük rá a pénzt, ugyan ez. Neki nem kell akkor. Most nem az, nem akarok minden kicsinységet felszámolni, ezzel csak azt akartam elmondani, hogy ô neki is kell minden, de csak ha nem kell érte fizetni. Ha neki veszek ilyesmit, akkor addig jó amég nem lell fizetni, ha meg mondom akkor összeveszünk. De úgy nem lehet élni, hogy ô nem eszik.... De ha fizetni kell érte akkor inkább nem eszik semmit... Remélem érthetôen írtam le, korán van még... Mit tegyek? Most is vásároltam neki, konzervet meg ilyesmit, mert ha nincs ilyen otthon, akkor drága pénzért vesz magának valamit a boltban hogy legyen mit ennie munkában.. A pénzrôl még nem mertem beszélni... Mit tegyek?

2017. febr. 22. 05:29
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
92%

hó elején leültök:

akkor X az albi

X a rezsi

X a kaja

X a többi (tisztítószer, higiénia stb)

felét leteszed te, felét ő és kész.

18évesen kell az neked, hogy eltarts egy herét?

2017. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
95%
Téged úgy kihasznál hogy az már nekem fáj. Pár év múlva hogy fogod a fejed a falba verni hogy mekkora hülye voltál hogy egy ingyenélőt tartottál. Oké hogy szereted, de szerinted ő is szeret? Mert szerintem nem. Ha egy nap el is mondja 5x hogy szeret az kamu, mert ha szeretne akkor alap lenne hogy nem rajtad élősködik, hogy nem kelt benned bűntudatot. Addig amíg te tartod, baromi jó duma hogy nem kell neki kaja. Hát tartsd magad ehhez. Ha azt mondja ő nem költ kajára, akkor te ne pénzeld. És ne vegyél konzerveket, felnőtt ember vegyen magának kaját, tök mindegy mennyiért. Könyörgöm jöjjön meg az eszed és lásd be hogy igazunk van, és téged úgy ver át ez a pasi hogy már nekem fáj. Ha nem is akarod kidobni, mert szereted( bár ilyen viselkedéssel nincs rajta szeretni való) akkor tarts be neki és ne pénzeld, ne vegyél kaját neki, és ne adj a tiedből. Külön kassza. Ha nem teszel semmit , nem fog változni mert ez így kényelmes.
2017. febr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
78%
Nem kidobni kell, hanem felszedni egy normális pasit s átköltözni hozzá, ezt pedig otthagyni francba.
2017. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
14%

IGEN

"Kihez fordulhatunk? – Pszichiáter vagy pszichológus? Manapság már elég sok jól képzett szakember várja azokat, akik készek erre az élményre, és akik éveken keresztül azért tanulnak, képződnek, hogy a lehető legmegfelelőbb támogatást nyújthassák a hozzájuk forduló embereknek."


Részletek: [link]



szerintem is kihasznál

ird össze mivel tartozik , mennyivel , havonta

akár naponta

fizettesd ki

számlákat kb amit fogyaszt havonta ird csak le

még be is lehet perelni

csaló gazember ez


anyud apud nem segit?

ebben kellene valaki aki segitene neked

hogy megtudod akkor mondani

vagy még a pszihológus is például segitene

ha ismersz valakit , vagy megkérded

itt is szakemberektől


el tudsz menni egy pszihológushoz is

vagy ingyenesen szóba állsz ne kerüljön pénzbe

itt is vannak az interneten tanácsot adnak

BETEGSÉGEK MEGELŐZÉS, webbeteg.hu remélem a moderátorok engedik hogy megkapd az oldalt

és ez is betegség kell legyen

az biztos hogy beteg


egy féle kleptománia , tolvaj ember csak csaló is

elhitet veled mindent


"A legtöbb ember élete során kerülhet olyan helyzetbe, amikor az addig bevált problémamegoldó stratégiák valamiért nem működnek. Nem haladunk egyről a kettőre, a probléma nap, mint nap vagy időről-időre egymáshoz hasonló szituációkban megnehezíti a normál életvezetést, a barátokkal hosszan és sokszor átbeszélt esték már nem nyújtanak megoldást, olyan, mintha elvesztenénk értékeinket, nincs megfelelő viszonyítási pont, és csak úgy “vagyunk”, előrelépés és fejlődés nélkül." tehát ez


Részletek: [link]



mivel tudsz rá hatni , pont irták mind a kisgyerekre

mert nem veszi észre magát


ébredjen csak fel ha magánakvaló , smucig

fajtájából

és fizesse ki neked amit eszik

te tartod el?

szégyelje meg magát gyorsan megmutathatod itt is amit leirtál

szerintem neked is egy segélykiáltás ez


nem szégyeled magad? igy rá kell kérdezni


ez nem is szerelem , csak kihasznál mint egy bűnöző

igen még ez is bűn


szégyelje meg magát még ha van ilyen ember

soha nem hallottam

inkább azt hogy a pasi tartja el a családot

feleséget

nem a nő a pasit

2017. febr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
85%
Ha jól értem ő magának vesz kaját máshol. Egy hónapban mennyibe kerül, az, amit otthon megeszik?
2017. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
95%
És mire megy el a fizuja? Ő fizeti a lakást? Mert ha te meg abba nem fizetsz akkor kvittek vagytok. Ha minden mást feleztek ezt meg nem akkor egyszerű, főzz magadra ő meg nem eszik ,majd megoldja valahogy
2017. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
13%

[link]


Orvosoktól betegeknek hitelesen , www.webbeteg.hu Mindenkinek csak ajánlani tudom , Mindenre


Azért itt az a lényeg hogy változni kell

Kedves kérdező


rá kell jöjjön hogy kell fizessen ha enni akar

ezért meg kell változzon

pofátlan emberek az ilyenek

2017. febr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
91%
Aha, hát én elgondolkoznék, együtt lennék-e olynnal, akinek kicsúszik a kezéből a pénz, és lényegében egyedül is jobban járnál, vagy lakótárssal.
2017. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
13%

" Aha, hát én elgondolkoznék, együtt lennék-e olynnal, akinek kicsúszik a kezéből a pénz, és lényegében egyedül is jobban járnál, vagy lakótárssal."



"akinek kicsúszik a kezéből a pénz,"

igen vagyis?

hát ez nem megoldás mi lenne ha mindenkinek kicsúszna

csak igy a kezéből a pénz? nem enne senki semmit?

mindenki éhen halna a földön

csak hogy értsd meg

vannak fontossági sorrendek , neki ha fontos hogy egyen

akkor kell érte fizetni

még ha a barátnője aki megvásárol mindent

és még főz is


mást megenne a szégyen

2017. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
88%

"Szívem, légy szíves menj, és vásárolj be most te a hétre"

Ha nem megy, akkor te is oldd meg a munkahelyen az evést pár napig, ne főzz otthol. Ha meg tudja oldani az evést, akkor bevásárolni is el tudott volna menni, csak nem akart. = dobhatod is ki a pasit.

Ha nem tudja megoldani, akkor legalább rájön, hogy ingyen nem kajálunk. = lehetséges, hogy megváltozik a pénz beosztását illetően.

Persze az nem mindegy, hogy a többi költség hogyan is oszlik meg köztetek! Azt írtad többször is, hogy ő többet keres, de azt nem, hogy mennyit az a közösbe.

2017. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!