Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem hajnaldó...

Mit tegyek ha nem hajnaldó belefizetni az evésbe? Bôv. Lenn

Figyelt kérdés
Fél éve lakunk együtt a barátommal, akinek sosincs pénze (többet keres, mint én) Bevásárolni mindig én szoktam, amibe sosem fizet bele. Ha kérni akarok rá pénzt, akkor azt mondja, hogy neki nem kell semmi, neki ne vegyek semmit. De ha fôzök, akkor természetesen ô is eszik. Meg ha pl magamnak veszek vmi nem létfontosságút, pl cukrot akkor abból is eszik, de ha megkérem, hogy akkor felezzük rá a pénzt, ugyan ez. Neki nem kell akkor. Most nem az, nem akarok minden kicsinységet felszámolni, ezzel csak azt akartam elmondani, hogy ô neki is kell minden, de csak ha nem kell érte fizetni. Ha neki veszek ilyesmit, akkor addig jó amég nem lell fizetni, ha meg mondom akkor összeveszünk. De úgy nem lehet élni, hogy ô nem eszik.... De ha fizetni kell érte akkor inkább nem eszik semmit... Remélem érthetôen írtam le, korán van még... Mit tegyek? Most is vásároltam neki, konzervet meg ilyesmit, mert ha nincs ilyen otthon, akkor drága pénzért vesz magának valamit a boltban hogy legyen mit ennie munkában.. A pénzrôl még nem mertem beszélni... Mit tegyek?

2017. febr. 22. 05:29
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
79%

Őszeköltözéskor meg kellett volna beszélni a..... rezsit+ albérleti pénzt és egyébb közös pénzügyi dolgokat pl a bevásárlást is.

Nem beszéltetek meg?

2017. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
7%
van olyan nő akivel nem lehet ilyesmit megbeszélni, mert azt mondja, hogy a pénz nem lényeg, majd utána kötekszik ha nem kap elég pénzt. azt nem állitom, hogy a kérdező ilyen, nem tudjuk, de nekem volt pár ilyen nőm. volt...
2017. febr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!