Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó az irigység?

Mire jó az irigység?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
kakilni
2010. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

:DD

Arra, hogy motiváljon.

2010. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Hogy virágozzék a szeretet ember és ember között míg világ a világ plusz egy nap!
2010. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
tulképp semmire, de jó "használni"....
2010. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Haszna nincs,maximum jó alapja az utálatnak.
2010. máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha a sárga irigységre gondolsz annak semmi. de ha a motiváció, hogy nekem is kell az a dolog és teszek érte akkor jó
2010. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az irigyseg semmire sem jo. Igazabol valoszinuleg aki irigy, az sem akarja, de ez egy erzes, amit nehez iranyitani. Az irigy embert nem nagyon motivalja ez az erzes a jora, de rosszmajusagot okoz, mert akire irigy, annak szivesen keresztbe tenne. Ha valaki valamit el akar erni, nem irigykedik, hanem tesz erte, hogy neki is jo legyen. Az irigy ember tetlen, nem valtoztat a helyzeten (persze van, amin nem lehet valtoztatni, de sok dolgot el lehet erni onerobol).
2010. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bele lehet betegedni. Lelkileg és aztán testileg is. Meg amúgy is sz@r érzés.
2010. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Irigységből indul ki a gonoszság!


Én nem vagyok irigy.

2010. máj. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!