Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el az anyumnak?

Hogy mondjam el az anyumnak?

Figyelt kérdés
Van barátom, de tudom, hogy ha elmondanám, akkor biztosan "elzavarná", és arra gondolna, hogy csak a szexre kell(ek). Ráadásul azt sem tudja, hogy én tudom, mi az a szex... Hogy mondjam el ezeket neki?
2010. máj. 11. 22:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Hany eves vagy?
2010. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Így:anya,van barátom,tilthatod is,de azzal csak neked lesz rosszabb,mert úgyis találkozok vele,stb,stb,....legyünk jó viszonyba,beszámolok mindenről,és öszinte leszek,csak engedd....
2010. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
hát először is szerintem azért tudja hogy tudod mi az a sex, ha nem is ő világosított fel, de tisztában van ezzel :) és tapasztalatból mondom, hogy jobb ha minél előbb beszélsz vele, mert ha később vagy mástól tudja meg, akkor elveszíted a bizalmát, és azzal csak ártasz a kapcsolatotoknak anyuddal, szerintem ő is meg fogja érteni hogy szereted a barátod :) am hány éves vagy?^^
2010. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
14
2010. máj. 11. 22:29
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

nyugodtan mondd meg neki ha kérdezi. az, hogy nem mondod el az nem hazugság. vedd úgy hogy neked ez természetes, neki meg nincs hozzá sok köze.:tehát ha kérdezi, őszintén és természetesen elmondod neki.

szerintem

2010. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. ő sosem fog rákérdezni, mert valahogy szerinte nem kötődöm a fiúkhoz (lányokhoz se!), és eszébe sem jutna, hogy lenne barátom! :S
2010. máj. 11. 22:35
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el,annál is inkább,mert ayukádnak van hozzá köze,és nem is kevés! 14 évesen még ő a felelős érted!
2010. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

A barátról nyugodtan beszélj vele, de a szexről csak úgy, feltételes módban, tájékozódás jelleggel! Ahhoz te a törvények szerint fiatalkorúnak minősülsz! Ha netán probléma adódna, és kiderülne, hogy anyukád is tudott róla, akkor azért meg is büntethetik!

De mindenképpen beszélj anyukáddal!

2010. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

"Ahhoz te a törvények szerint fiatalkorúnak minősülsz! Ha netán probléma adódna, és kiderülne, hogy anyukád is tudott róla, akkor azért meg is büntethetik!"


Na ez pont egy marhaság mert 14 év fölött akkor szexel amikor akar..

2010. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én az első barátomat úgy vezettem be anyának, hogy eleinte csak "véletlenül" többet beszéltem róla. Képzeld, XY ezt csinált, azt csinált...stb (hangsúlyozd a jó tulajdonságait), előbb- utóbb anyukád is le fogja vágni, hogy mi a helyzet. Aztán én egy olyan pillanatban közöltem, hogy járunk, amikor nem tudott annyira kiakadni (éppen vezetett). Szóval ennyi lenne.. :) Szerintem ez nem rossz taktika.

Aztán a későbbi barátoknál már magától értetődött a helyzet.

19/L

2010. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!