Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több, mint 10 éve élek valakiv...

Több, mint 10 éve élek valakivel (élettárs, nem férj). Volt egy exe, akit nem lehetett levakarni, pedig már férjhez ment. A kérdés kifejése alább látható, mert ide nem engedi kiírni, mondván, hogy túl hosszú. Normális az ilyen életvitel?

Figyelt kérdés

Állítólag barátok voltak, mármint a párom meg az exe. De mindig engem fúrt. Nyíltan és a hátam mögött is. Most pedig meghalt. Ezért meg engem hibáztat a párom. Tűrjek még?

Az ex férje a halála után szinte azonnal megnősült, hatalmas esküvőt csapott. Az ex engem gyanúsítgatott haláláig, hogy viszonyom van a férjével. De ezt én csak azután tudtam meg, hogy meghalt. Rákos volt amúgy.

Normális dolog, ha valaki (mint a párom) ennyire nem bír szabadulni az exétől?

Ti maradnátok egy ilyen emberrel?



2017. ápr. 7. 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon rég otthagytam volna, akkor, amikor kiderült, hogy ennyire a múltban él.
2017. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
És mindez a kétség benned csak 10 év után merült fel ??
2017. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Jobban szerette mint téged.(Téged is szerethet attol)És azért hibáztat most téged,mert te vagy a legközelebb akire a haragját,dühét kivetitheti.(Anyukám növérem halálakor pont ugyanezt csinálta)

Én nem most hagynám ott,várnék egy pár honapot amig gyászol (10 év után ennyi még szerintem belefér) és akkor feltenném neki a kérdést hogy mi legyen.Az ex már halott mostmár nem fog bekavarni az fix.

Megprobálhatjátok uj lapokkal ujra kezdeni,vagy az egészet hagyni.

Szerintem azért 10 év sok idö valakivel együtt élni,ha nem szeretne és te sem öt viszont akkor nem lennétek együtt még mindig,nem igaz?

Sokan kezdenek férjük/feleségük/szerelmük halála után is uj életet.

Ha ér ennyit neked az elmult 10 év szerintem gondold át mielött egyik naprol a másikra otthagynád.

2017. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!