Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg anyumat,...

Hogyan győzzem meg anyumat, hogy elengedjen egy sulis bálra?

Figyelt kérdés
A sulinkban most lesz bál és 5-6 lánnyal megbeszéltük, hogy nem baj, nincs párunk de elmegyük csak így mi csajok. Mondtan anyumnak ia de nem akar elengedni. 15 éves leszek. És itt tanárok is lesznek, úgyhogy nincs olyan, hogy pia, cigi, drog. Meg jó tanuló is vagyok, a bizonyítványom mindig kitünő volt. Hogy győzzem meg? Szerinte ehhez még kicsi vagyok. Pedig ez csak egy bál.
2017. ápr. 25. 14:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
12%
mutasd meg neki h van nálad egy csomag óvszer szal nem lehet baj
2017. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Valószínüleg bevállik -_-
2017. ápr. 25. 14:51
 3/25 anonim ***** válasza:
10%
14 évesen szerintem semmi keresnivalótok egy ilyen rendezvényen, én sem engednélek el.
2017. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De egyébként miért?
2017. ápr. 25. 15:05
 5/25 anonim ***** válasza:
67%

este 8-ig persze :)

én is anno addig maradtam, 8kor meg jött értem anyukám :)

elmeséltem neki hogy kolát ittam, sütit ettem, és kikkel táncoltam :D

így vissza emlékezve, ha most bulizni megyek, nem merném elmesélni anyának hogy mi folyik ott :D

24l

2017. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Óóóóóóó lehet ez a gond. Te nyolcig maradhattál. Ez nyolctól kezdődik.
2017. ápr. 25. 15:08
 7/25 A kérdező kommentje:
Csak nagyon szeretnék menni mert egy barátnőm már a jövő évet mas suliba kezdi. És úgy volt, hogy a bál után nála aludnák így lenne még egy szép emlükünk, meg egy közös bálozásunk mielőtt elmegy.
2017. ápr. 25. 15:10
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Meddig tart ez a bál?

Nálunk is volt hasonló. Bár az suli disco és este 7-11-ig tartott. 15 éves voltam. Unokanővérem jött értem, amikor vége lett és nála aludtam. Nem ittam. nem cigiztem.Nem is lehetett volna.... Esetleg ha valamelyik barátnőd anyukája beszélne a te anyukáddal, hogy nála alszol. Úgy sem? Amúgy anyukád ha ismer, biztos tudja,nem csinálnál ilyeneket...

2017. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem tudom meddig lehet ott lenni de nem akarok hajnali 5-ig. Én így 11 - éjfél körül gondoltam. Anya meg ismeri a barátnőimet akikkel mennék mert már voltak nálunk. Csak ha rákérdek,hogy miért nem enged csak annyit mond, hogy mert vagy, hogy kicsi vagyok.
2017. ápr. 25. 15:26
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem attól fél, nehogy a nagyok belevigyenek a rosszba.Most vagy nyolcadikos? Vagy elsős?
2017. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!