Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg anyumat,...

Hogyan győzzem meg anyumat, hogy elengedjen egy sulis bálra?

Figyelt kérdés
A sulinkban most lesz bál és 5-6 lánnyal megbeszéltük, hogy nem baj, nincs párunk de elmegyük csak így mi csajok. Mondtan anyumnak ia de nem akar elengedni. 15 éves leszek. És itt tanárok is lesznek, úgyhogy nincs olyan, hogy pia, cigi, drog. Meg jó tanuló is vagyok, a bizonyítványom mindig kitünő volt. Hogy győzzem meg? Szerinte ehhez még kicsi vagyok. Pedig ez csak egy bál.
2017. ápr. 25. 14:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"14 évesen szerintem semmi keresnivalótok egy ilyen rendezvényen, én sem engednélek el."

Lol, szerinted akkor kinek van keresnivalója egy iskolai rendezvényen??A gyerekek számára szervezik, nem tudom olvastad -e a kérdést..

Én elengedném a gyerekemet ilyesmire. Tisztában vagyok vele , hogy ennyi idősen ha lesznek tanárok, akkor is be fognak csempészni piát az osztálytársak, de ha normálisan van nevelve a lány, akkor úgysem fogja leinni magát.Még ha benne is van a buliban és iszik 1 felest, de nem többet, hát istenem, akkor sincsen semmi.

Ha normálisan van nevelve, helyén van az értékrendje akkor úgysem fogja magát sárga földig leinni és tényleg szégyent hozni ránk, a tanárai előtt.

Viszont ha túlzottan tiltja az ember, 15 évesen is, akkor azt fogja elérni, hogy 18 évesen ha kiszabadul, akkor tényleg leissza magát és mindent kipróbál, amit addig nem lehetett.

Míg ha nem tiltással nevelsz, akkor simán megtapasztalja a dolgokat és nem feltétlenül vesz részt mindenben, de nem is érzi úgy, hogy kimaradt valamiből.

Én elengedném, ott lesznek a barátnői , hadd szórakozzanak egyet.

2017. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Úúúúúúúú képzeljétek elengedett :) Úgy örülök! Nagyon szépen köszönöm a valaszokat! :)
2017. ápr. 25. 18:17
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szuper! Jo szórakozást!
2017. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem enged el, szökj meg. Annyit megér egy ilyen bál. Egyszer vagy fiatal. Bár én már 30 feletti férfi vagyok, de én is többször megléptem otthonról, amikor nem engedtek el és még haverokkal is bepiáltunk ilyenkor és soha, de soha nem buktam le. Csak ügyesen kell csinálni. :)
2017. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Sok idiot primitív regimodi szülő van itt. Mi a rákér nem lehetne elengedni, foleg ha van tanár? En nem lennek ilyen begyepesedett idiota. De hal isten nincs gyerekem
2017. ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!