Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzem meg anyát hogy...

Hogy győzzem meg anyát hogy elengedjen a buliba? 17/L

Figyelt kérdés

Eddig sosem volt probléma a buliba menetelből, 2 hetente-havonta el voltam engedve. Utoljára szilveszterkor voltam, mondtam neki hogy szombaton elmennék és elkezdett kiabálni velem hogy nem mehetek, mert ő sem jár el bulizni.

Szerintetek hogy győzhetném meg?


2017. márc. 13. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig elengedett, akkor most kell valami oka legyen, hogy nem akar. Ha nem tudod, mi ez, kezdésnek én ezt tudnám meg tőle.
2017. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
67%
Győzd meg, hogy szükséged van egy kis lazításra, és előny, ha ezt valami módon összefüggésbe hozod a tanulással. :D Kipihennéd a tz fáradalmait, hogy újult erővel tanulhass a következőre, vagy ilyesmi.
2017. márc. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13%

Az élet nem csak a hülye bulizásból áll, képzeld el.

Csinálj mást, vagy lazíts máshogy.

2017. márc. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!