Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki életében sokat...

Van olyan aki életében sokat volt egyedül? Miért?

Figyelt kérdés

a te történeted is érdekelne,ha sokat voltál egyedül,miért?hogyan alakult igy?


nekem csak egy messzi mamám volt.tatám soha.unokatesimmal jót játszottam de csak nyáron voltak itt,apa 12 éves koromba meghalt,anya mindig estig dogozott.de sokszor éjszakás volt és egyedül aluttam.tesóm nincs.kulcsal jártam haza,szerintem egy nevelőotthonba több inger ért volna,de persze örülök,hogy nem ott nőttem fel.19éves koromba külföldre ment dolgozni én még fősulira jártam maradtam.nekem kellett volna a szülői házbol kirepülni,de én maradtam benne,a barátaim többsége a szüleivel és testvéreivel volt otthon,nekem senkim nem volt.a sulit nem birtam,de sokáig nem volt munkám,majd itthon kozmetikuskodtam,megtaláltam a párom,ezért éltem túl,haverokkal eljártunk szorakozni,jó volt,2 év után gyerekünk lett,gyesen vagyok vele,de sok bartba csalódnunk kellett,mert azóta csak mi kerestük őket de ők már nem,de van aki elköltözött.most itthon vagyok a gyerekkel,hiányzott a szülői segitség,vagy társaság,nem is tudom hogy birják akik több gyerekkel otthon vannak vagy 10 évig is,mert én megőrülnék,és ugy érzem egész életem olyan volt mintha nyugdijas lennék.hiányzott hogy szinte alig volt családom...érdekel mindenki törtnete irjatok..


2017. máj. 11. 08:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pontosan, aki magányos az azt jelenti, hogy se család, se barátok, semmi. Aki szingli az általában nem magányos, vannak barátnői, barátai, lazább kapcsolata akivel meg van a szex. Vannak sokan akik kifejezetten ezt az életet szeretik. Attól még van kivel, kikkel menni kirándulni, nyaralni, kávázóvá beülni, munka után , hétvégén mozi, billiárd. Szerintem pont a szinglik nem magányosak és elég eseménydús az életük. Egy 40 éves szinglinek (akár válás után) olyan, mintha újra fiatal 10-20 éves lenne.
2017. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sokat vagyok egyedül, de nekem nem okoz gondot. Munkahelyen rengeteg gyerekkel foglalkozok, itthon rengeteg állatom van, nem érek rá magamba zuhanni és magányoskodni.

Kivéve amikor télen kiveszem a szabadságomat, akkor előfordul, hogy 1 hónapig sehova nem megyek, még boltba sem. Emberi arcot nem látok.

Igaz ez csak 7 éve tart, azért alakult így, mert ezt akartam (mármint a tanyát). A barátok szépen elkoptak új emberekkel nem ismerkedek.

Régebben szerettem volna saját családot, de mára öregnek és türelmetlennek érzem magam hozzá. Meg nem utolsó sorban alig van olyan nő, akit vonzana az állattartás-kertészkedés-gazdálkodás, én pedig nem mondok le róla.

2017. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!