Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy zavar,...

Szerintetek gáz, hogy zavar, hogy a párom mindenhova kirakja a gyerekei képeit?

Figyelt kérdés
Mar van kirakva ami nem zavart, de most tobb helyre is kirakta, ès nekem ez kicsit sok mar mindenhol ezt latni, mivel mar amugy is felnottek nem laknak itt. Kisbabat varok, lehet , hogy most emiatt jobban zavar a dolog nem tudom, de nem akarom mindenhol ezeket a kolykoket latni. Gonosz vagyok? Ti szova tennetek?
2017. máj. 17. 18:44
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
77%
Nem az a gáz és nem attól vagy gonosz,hogy nem látod szívesen mindenhol a képeiket,hanem attól ,hogy "kölyköknek" nevezed őket! Nem tenném szóvá,mivel mikor megismerkedtetek is voltak gyerekei és akkor elfogadtad nagy szemétség ezt szóvá tenni!
2017. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%
Leírnád, hogy mi az a "mindenhol", ahol a gyerekei képeit látni? Ez segítene nekünk eldönteni, tényleg túlzásba esik-e a párod, vagy pedig te vagy az, aki túlreagálja a helyzetet.
2017. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
A kolykoket nem rosszindulatbol irtam, hanem igy szoktam mondani a paromnak is, hogy pl ma jonnek a kolykok? Nem utalom oket, csak nem szivesen nezem mindenhol oket.
2017. máj. 17. 19:00
 4/43 A kérdező kommentje:
5 helyen vannak kiteve.es bejovok a hazba es azonnal ezt latom.
2017. máj. 17. 19:00
 5/43 anonim ***** válasza:
73%
Én ezért (sem) választanék olyan pasit, akinek van előző kapcslatból hozott gyereke, mert engem is zavarnának ezek. Éppen szóvá teheted, de lehet felesleges.
2017. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
85%
Tegyük fel, forditott helyzetben hogy esne Neked? Ha a párod azt mondaná, hogy nem sziveaen látom mindenhol a gyermeked...
2017. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Ha lenne mastol egy gyerekem nem raknam mindenhova ki a gyerekem kèpèt, mivel az nem tole lenne. Mas, hogy kiraknek egyet, de mivel nem en vagyok az anyjuk fura ez nekem, hogy oket kell neznem mindenhol.
2017. máj. 17. 19:03
 8/43 anonim ***** válasza:
51%
Oké, gondolom akkor az is zavarni fog ha a közös gyereketekről tesz ki majd képeket. Ugye?
2017. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Az kozos gyerek lesz, szerintem az teljesen màs. Ismetlem nem az a bajom, hogy kivan teve egy ket kep, hanem , hogy sok van, es ha bejovok azonnal ezt latom. Es ha megszuletik a gyerekunk , igen ,öt szivesebben neznem ha bejovok a hazba...
2017. máj. 17. 19:08
 10/43 anonim ***** válasza:
86%
nem, nem lesz más. Neki a te gyereked is ugyan olyan gyereke lesz, mint a már meglévők. És az szemétség a részedről, hogy elvárod hogy másként kezelje a többi gyerekét.
2017. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!