Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt/ van olyan, akivel...

Volt/ van olyan, akivel mindig összehoz az élet, akitől nem tudtok elszakadni?

Figyelt kérdés

Például kapcsolatban vagytok és megismertek egy lányt, akivel találkozgattok, de megbeszélitek, hogy vége, mert ez tisztességtelen, de eltelik 1 hónap, újra keresitek. Akitől próbáltok elszakadni az észérvek miatt, de nem megy. Vagy más ok is lehet, hogy nem vagytok épp valakivel, de egy bizonyos emberrel mindig összehoz a sosr.

Volt veletek ilyen, mit tettetek?


2010. máj. 16. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen már öt éve...
2010. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem pont így, de van egy fiú, akivel már 6-8 éve összefutunk, de csak kb félévente. Nem ismerem, soha nem beszéltem vele, de tuti ő is megjegyzett, látom rajta. És mindig ugyanolyan időközönként, csak épp a legkülönbözőbb helyeken találkozunk. Hatos villamos, Balaton-part, városszéli kis utca...

Persze lehet, hogy csak én magyarázom bele :)

2010. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

4 tetves éve vagyok szerelmes egy ilyen pasiba(vagyis párkapcsolatban él) És kb 2-3 havonta felbukkan, aztán újra eltűnik. Nem tudom miért, talán ő sem tud szabadulni, mint ahogyan én sem, mindenesetre mára már idegileg/érzelmileg sikerült a lehető legjobban tönkretennie ezzel az egyszere szeretlek, egyszer lesz*rlak viselkedésével... Amúgy a mi "kapcsolatunkban" is minden sorsszerű....

Meséld már el a történetedet, hátha azáltal megértem azt a pas

2010. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
upsz.... *szóval hátha a történeted/szemszöged alapján megértem őt is... :S
2010. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
pl. miért nem hagyod ott a másikat, és vagy azzal a lánnyal, akiről egyértelmű, hogy talán sohasem lesztek közönbösek egymás számára?! ha meg tudod, hogy ezt a lépést úgysem fogod meglépni, akkor miért nem hagyod békén, minek keresed meg újra?! a csajszi hogy áll veled? szeret? és te szereted őt (néha)?
2010. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

hát nekem még nem tart ilyen sok ideje, még egy fél éve sem igazából.

én vagyok a lány, a fiúnak bnője volt, levelezéssel kezdődött, az ment 1 hónapig kb, aztén párszor találkoztunk, aztán 1 hónapig nem,m hogy nem szabad, aztán megint, aztán megint megbeszéltük,h nem szabad. erre szakított a bnőjével, de össze van zavarodva és nem tudja mi leegyen, úgyhogy most megint eltűnt. és az a baj, hogy nem tudom, hogy most végleg vagy esetleg megint felbukkan majd. én sosem kértem semmit, nem vártam el semmit, most sem kértem, h azonnal ugorjon bele egy új kapcsolatba. de nem értem miért nem lehet találkozgatni, ha már nincs ott a nője:(

elég töketlen, de engem meg vonz mégis, de évekig nem fogok rá várni az tuti.

nem tudom sikerült e jobban megértened a pasit, ezek kiismerhetetlenek:)

4 év az nagyon sok, hogyhogy nem untad még meg? és hogy szokott újra feltűnni, mit csinál?

első, aki 5 éve csinálja ezt, elmeséled te is?

2010. máj. 16. 22:31
 7/17 anonim ***** válasza:
ja értem, azt hittem először, hogy te vagy a pasi. Hát, ha rám hallgatsz, akkor már most más után nézel, nehogy úgy járj, mint egyesek :) Ha érdekelnéd / szeretne, akkor minden percéd veled akarná tölteni, de ha jönnek a kifogások arra is, hogy néha összefussatok -főleg, hogy már nincs is együtt a b.nőjével-.... nos; sajnos nem kellessz neki eléggé. Ez a szomorú igazság :( jájj mennyivel könnyebb külsőként okoskodni :)
2010. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. 3 éve :(
2010. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

igen, külsőként könnyebb okosnak lenni, ez igaz.:)

de te akkor miért csinálod ugyanezt 4 éve? ezek szerint te sem kellesz neki eléggé, mert akkor otthagyná érted a bnőjét, nem?

2010. máj. 16. 22:51
 10/17 anonim ***** válasza:

há de :) de én még fiatalon estem bele ebbe a gödörbe, akkor még nem tudtam, hogy ki is kéne majd mászni belőle valamikor... mára már tudom, de azóta mélyebben vagyok benne,így sokkal nehezebb, de megoldom, csak kicsit későn nőtt be a fejem lágya.

Pár hónap tényleg nem sok, úgyhogy menekülj, amíg nem késő! :) Remélem hamar találsz valakit, akinek te leszel a legfontosabb a világon

2010. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!