Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod a szüleid...

Milyen a kapcsolatod a szüleiddel? Milyen volt gyermekkorodban és tizenéves korodban (ha már felnőtt vagy)?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 23:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

apámat gyűlölöm,alkesz,és míg együtt éltünk ütött vágott,ököllel,szíjjal,hajamat tépte,fejemet a falba,ilyenek...

anyámmal kb fél évig rossz volt a viszonyunk. ennek következtében költöztem el 16 évesen. Így külön élve viszonyleg jól megvagyunk,sokmindent megbeszélünk.

17L

2010. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban nagyon jó volt velük a viszonyom. Tizenéves voltam, amikor elkezdett tönkremenni a házasságuk, folytonos veszekedések következtek és anyukám elkezdett inni. Elköltöztem otthonról 14 évesen. Évekig még utáltam őket, nem volt ebben lázadás (úgyis azt csináltam, amit akartam, nem volt felettem kontrolljuk), csak amikor hazamentem mindig veszekedés és gyűlölet fogadott.

Mára már kissé jobb lett a helyzet, engem is komolyabban vesznek. Havonta-kéthavonta találkozunk és ez jó is így.

2010. máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Régen sz@r volt eléggé.Az utóbbi 1-2 évben elég jól megvagyunk,rendes emberek voltak mindig,csak én nem tudtam értékelni a hülye fejemmel,de szerencsére benőtt a fejem lágya nagyjából,nem sok konfliktus van köztünk.Nem mintha túl sokat beszélnék velük,de béke van és az a lényeg.19/F
2010. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Apám, csak a biológiai apám. 15 éven keresztül vert. Anyámmal sem beksoseges a kapcsolatom. Sosem védett meg apamtol. Jóra nem emlékszem pedig biztos volt.
2017. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A szüleim azok az emberek, akiknek nem kellett volna gyereket vállalni.Egy időben utáltam őket ezért, most már csak őszintén sajnálom, hogy a traficiók,meg a család miatt mégis belementek a gyerekvállalásba.
2017. szept. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%

Anyuval mindig jó volt a kapcsolatom és a mai napig is az...bár néha összevitatkozunk hülyeségeken, de az belefér.

Apámmal sosem volt jó, egész kicsi korom óta érzem, hogy nem szeret. Kamaszként még rosszabb lett, most meg már felnőttként alig tartjuk a kapcsolatot. Én sem keresem, ő sem keres.

29N

2017. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!