Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy valaki azért nem veszi fel a férje nevét, mert túl sok költségbe kerülne?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondott ilyet.
2017. máj. 26. 10:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
80%

Igen, nálam ez IS egy ok volt a sok közül.

Lehet, hogy idén ingyenes, de X éve nem az volt, plusz idő, erő (akkor még ügyfélkapu se volt).


Egyébként a fő okom az volt, hogy leéltem a leánykori nevemen pont elég időt, hogy ne legyen kedvem megváltoztatni. Férjem nevén se látszik hogy házas, az enyémen miért látsszon? Nem attól leszek (vagyok) a felesége. Ezzel ő is egyetértett.

2017. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%

Nekem valamennyit kellett fizetnem az új igazolvánokért, már nem emlékszem pontosan, hogy mennyit, de nem olyan sokat, persze ez relatív.

Mindenki azzal indokolja meg szerintem ezt a teljesen magánjellegű döntését, amivel akarja. Sőt, igazából indokolnia sem kell. Lehet, hogy ezt is csak azért találta ki, mert már sokan nyaggatták, aztán kellett valami, amivel leszerelheti a kíváncsiskodókat.

2017. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22%
Mi van? Nem kerül egy fillérbe sem.
2017. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
66%

Felvettem a férjem nevèt 1 hónapja.

Mindent cserèltem, de SEMMI nem került pènzbe!!

2017. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 babyboom567 ***** válasza:
61%

1 éve volt az esküvőm,konkrétan SEMMIT nem kellett fizetni.

TB kártya,adókártya,jogosítvány,személyi,lakcímkártya ingyenes.2 bankkártyám van,bankba bementem megkérdeztem,hogy mi a teendő,azt mondták,HA KÉREK az új névvel AKKOR KELL FIZETNI,DE mivel a kártya így is érvényes, ezért majd ha lejár akkor már az új név lesz rajta. Szóval ez is ingyenes volt.

Minden más helyen csak adminisztráció,Biztosítónál, lakástakaréknál,stb.

Az esküvő az inkább költséges. Nekünk kb 200ezer volt,egy mini(16 fős)esküvő.

2017. máj. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az lehetséges, hogy valaki azért mond ilyet, mert megunta a sok minden lében kanál ismerőst, aki megkérdezi, majd minden érvről megállapítja, hogy szerinte ez nem elég jó érv.
2017. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!