Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkit szeret az anyukája?...

Mindenkit szeret az anyukája? Vagy van itt valaki akit nem?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy az anyai szeretet alapvető. De ez igaz? Tényleg mindenkit szeret az anyja? Vagy a testvéreivel egyformán? Vagy van valaki itt akit biztosan nem szeret és nem csak egy vita után gondolja? Köszönöm mindenkinek a válaszát és a tapasztalatát.
2017. máj. 27. 22:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
"Anyám" sosem szeretet, sosem törödöt velem, sajnálta pénz tőlem. Csak azért szült, mert lusta dolgozni meg kellet a segély cigire meg alkoholra. Csak 3 dolgot szeretet: alkoholt, cigizés, lustálkodást. 11 éve nem tarom vele a kapcsolatot. Temetésére nem fogok elmenni.
2017. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem szeret. Néha próbálja megjátszani, de elég nehezen megy neki. Semmi nem érdekli, ami velem történik, ő minden hülyeségét nekem akarja elmesélni, mert senkit nem érdekel, de ha én mondanék valamit, nem is figyel. Egyszer rosszul lettem, de nagyon durván, nem kaptam levegőt (utána meg is kellett műteni, sürgősségivel.) anyám meg nem akarta kihívni a mentőt. Könyörögnöm kellett neki, hogy telefonáljon..

A testvéreimet szereti... Ők fiúk...

2017. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mikor pénzeltem, szeretett. De már rég nem pénzelem, így nem szeret.
2017. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!