Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szűz még a lányom?

Szerintetek szűz még a lányom?

Figyelt kérdés

a kislányom 14 éves,és múlthét pénteken elment bulizni.Amikor hazaért láttam hogy egy idegen pasi kísérte haza.De ez még semmi.. Amikor reggel kiakartam mosni a bagó szagú ruháját,találtam óvszert a zsebében...Megkérdeztem hogy szűz-e,és az válaszolta hogy igen,de ha nem is lenne az,nekem mi közöm lenne hozzá!?

Szerinetek? Nagyon aggódom.


2010. máj. 17. 15:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:
jólvan köszi a válaszokat
2010. máj. 17. 16:05
 12/62 anonim ***** válasza:
79%
Én is kiborulnék hidd el, hiszen ez azt jelentené, hogy kudarcot vallott a nevelésem. Most már úgyis késő sopánkodni, a szidás csak ellentétes hatást érne el. Az jó, hogy használnak óvszert, legalább az megvan.
2010. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
79%
Ezt a jó kapcsolatot.....:S de különben lehet hogy készült a dologra, csak vmi miatt nem jött össze. Azért legalább ott volt az óvszer, ez is valami gondolván a mai fiatalok erkölcsére....Valahogy nem tudsz leülni vele és +beszélni a dolgokat? (szexualitás, első együttlét stb.)
2010. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem csak kellemetlen volt neki hogy megtaláltad az óvszert a zsebében.

Kicsit hagyd hogy elfelejtődjön ez a helyzet, aztán próbálj vele barátként beszélni, ahogy irta az előttem szóló is. Manapság már nem meglepő ha 14 évesen megtörténik a dolog, úgy hogy próbáld megérteni.

2010. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem is nagyon jó jel az óvszer. Felelősségteljes gondolkodásra vall. Jól nevelted eddig.


A szülő bizonyára minden esetben túl korainak ítéli meg a gyermeke önállósodását, de ez nem rajta múlik. Ugyanakkor megnyugtatnálak, nekem például évekig volt óvszer a zsebemben, és soha nem használtam. :)

2010. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem ilyenkor kéne már aggódni hanem akkor kellett volna amikor 14évesen elengedted az éjszakába!!Hogy szűz e vagy sem az már másodlagos!!De legalább tisztában van a védekezési lehetőségekkel!(reméljük)
2010. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim válasza:
93%
Szerintem nem.
2010. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
72%
Így van, nem most kell aggódni hanem akkor kellett volna, amikor elengedted bulizni 14 évesen. Innentől adta magát a dolog, ezt elcseszted.
2010. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
72%
Fene tudja, de ha óvszer van nála, akkor vagy már nem szűz, vagy nem sokáig lesz az. De én sem tartom ezt óriási problémának, oké, hogy kicsit korai, de legalább tényleg gondol a védekezésre.
2010. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
83%
EMBER eleve mit keresett a te 14 éves lányod a discoban? Itt a nagy baj.
2010. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!