Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szűz még a lányom?

Szerintetek szűz még a lányom?

Figyelt kérdés

a kislányom 14 éves,és múlthét pénteken elment bulizni.Amikor hazaért láttam hogy egy idegen pasi kísérte haza.De ez még semmi.. Amikor reggel kiakartam mosni a bagó szagú ruháját,találtam óvszert a zsebében...Megkérdeztem hogy szűz-e,és az válaszolta hogy igen,de ha nem is lenne az,nekem mi közöm lenne hozzá!?

Szerinetek? Nagyon aggódom.


2010. máj. 17. 15:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
94%

Hát teljesen csak akkor lehetsz benne biztos hogy ha elmondja vagy ha nőgyógyászatra viszed. Emlékszem 14 évesen én is bulizni jártam, óvszerrel játszottunk de nagyon messze voltunk a szextől. Az hogy neked idegennel megy haza az szerintem semmit nem jelent, lehet hogy egy srác aki elkísérte mert féltette. (Velem is volt ilyen...) Sőt lehet hogy régről ismerte, biztos nem tudja bemutatni az összes barátját, haverját. Én elbeszélgetnék vele a szexről, aztán hátha elmondja hogy mi történt.

Nagyon aggódni nem kell mert ha nem is szűz legalább védekezett. Persze sok 14-15 év körüli lány van aki már szexszel de azért nem mindenki olyan. Emlékszem hogy milyen voltam 14-15 évesen és nem is csodálom hogy anyám féltett, igaz hogy jóval később vesztettem el a szüzességem.

2010. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim válasza:
87%

Hú, hát igen, ez érdekes kérdés, és egyetértek az előttem szólókkal abban, hogy

1) Semmi keresnivalója diszkóban 14 évesen

2) Legalább tudja, mire való egy óvszer.


Emlékszem, én is hogy könyörögtem a szüleimnek, hogy engedjenek el, erre a válasz mindig kategorikus NEM volt, 16 évesen mondták azt, hogy "Oké de 9-re itthon vagy"...

Később meg már nem is érdekelt az egész, nem vágytam ilyen füstös lebujokba, hanem a MINŐSÉGI szórakozást többre becsültem. Buli és buli között is van különbség...

Akkor, tizenévesen baromira nem örültem a szülői szigornak, és haragudtam rájuk, de így utólag, NAGYON ÖRÜLÖK hogy nem engedték, hogy elkorcsosuljon az ízlésem az ilyen helyek hatására, stb.


Aztán, hogy mik is történnek azokon a helyeken, már nem tudom, de jobb is, a mai tizenévesek TÖBBSÉGÉT látva azt hiszem ez nem is kérdés, és csak remélni tudom, hogy a lányodnak több esze volt, mint hogy...... (buli, cigi, pia, idegen pasi)


Szerintem VAN RÁ ESÉLY, hogy nem történt meg...


A legjobb, ha kedvesen (nem számonkérve) elbeszélgetsz vele ezekről a dolgokról, hogy tudja, hogy bizalommal fordulhat hozzád! Persze ez csak akkor működik, ha eleve olyan a kapcsolatotok, de puhítani mindenesetre lehet :)


Az előttem szólókkal ellentétben azt gondolom, dokihoz nem kell feltétlen elcipelni, ha nem szükséges (pl betegség gyanúja esetén) mert az csak rontana a helyzeten. Elég 16-18 évesen elmenni, akkor amikor már ő akar elmenni!


Mindenesetre sok sikert kívánok, és remélem a legjobbakat!


Egy 22 éves lány :)

2010. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
95%
Mellesleg az az idegen pasi minimum be kellett volna hogy mutatkozzon.
2010. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Anyuka! „Sajnos" ez van... Üdv. a való világban! Megsúgom Neked a lányod korosztályának 85%-a már aktív nemi életet él. És neveltetés ide vagy oda NEM TUDOD MEGAKADÁLYOZNI! Ez egy divat lett manapság, nem azért csinálják mert nem bírnák ki különben, hanem mert MENŐ... Talán még ki is közösítik az osztálytársak azt a tanulót, aki kicsit visszahúzódó és normális életet él. A okokat én is fürkészem, de eddig kudarcot vallottam! Tényleg érdemes végignézni a fiatalokon. Nagyon feltűnően, kirívóan öltözködnek, viselkednek. Öröm az ürümben, a lányod legalább tisztában van a védekezés fontosságával. A beszélgetés tényleg nem árthat, de a lényegen nem fog változtatni...
2010. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%
A rövid, frappáns és kielégítő válasza után úgy vélem, nem szüz már a lányod. Ahogy én látom, többet nem is szeretne veled erről a kérdésről beszélni.
2010. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
100%
én 26 vagyok és a barátnőmmel múltkor azon szörnyülködtünk, h hallotta, h a mai lányoknál ciki ha 12 évesen valaki még szűz....hát juj....az én "időmben" még nem így ment, szóval ebből a nézőpontból, lehet h nem szűz, DE nem voltunk ott, nem ismerjük a lányodat, beszélj vele ezekről a dolgokról, légy laza (próbáld meg), beszéljetek a szex "hátrányairól"
2010. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
82%
Könyörögve kérlek téged!Mégha nem is szűz,ne bántsd őt,mert egy örök életre sebet ejtessz benne!Az bizony tényleg hiba,hogy diszkózni engeded,és nem csak a szex miatt,hanem a diszkódrogok miatt!!!én 24 éves vagyok..15 voltam,mikor elvesztettem egy három hónapos komoly kapcsolatban.Mondjuk kicsit fejlettebb voltam a koromnál,nem is lett volna semmi baj,ha édesanyám nem kezdi el kidobálni a fekete gönceimet,letépni a posztereket a falról majdnem tapétával együtt,nem hord el mindennek a barátjával együtt,és nem üldözi el a szerelmemet,akivel tényleg komoly volt a kapcsolatunk,talán még ma is együtt lehetnénk..elutálta tőlem az összes barátot,osztálytársat,nem volt senkim,és bezárt engem.Talán ha nem ezt tette volna,nem a suliból lógtam volna,ha elengedett volna legalább egy moziba,hogy kikapcsolódjak mégiscsak..ez az egész átment egy komoly pánikbetegségbe,és nyugtatókon,és antidepresszánsokon kellett élnem 19 éves koromig..úgyhogy kérlek,azért vigyázz a kis lelkére,ha nem akarod,hogy úgy legyen,mint velem.Az meg,hogy egy óvszer volt nála,még nem azt jelenti..de ha igen,akkor sem lesz semmi baja,csak mondd el neki,hogy ne össze vissza.Ennél többet nem tehetsz,légy megértő,és jó anya!
2010. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem örülj neki, hogy volt nála óvszer. Nekem is volt tizenéves koromban, már évekkel azelőtt, hogy elveszítettem volna a szüzességemet. Jobb az ilyenre felkészülni. Szerintem bízz meg benne és hidd el neki, hogy szűz. Ha nem, akkor már úgyis mindegy. Viszont a védekezésről és a szüzesség értékéről elbeszélgethetnél vele. Pl elmesélhetnéd a saját tapasztalataidat, szerintem azt jó néven venné :)


24L

2010. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
100%

16.48-nak

Ha jól sejtem te sem vagy sokkal több 14-nél. Vagy még kevesebb is.

2010. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
50%
.
2010. máj. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!