Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szűz még a lányom?

Szerintetek szűz még a lányom?

Figyelt kérdés

a kislányom 14 éves,és múlthét pénteken elment bulizni.Amikor hazaért láttam hogy egy idegen pasi kísérte haza.De ez még semmi.. Amikor reggel kiakartam mosni a bagó szagú ruháját,találtam óvszert a zsebében...Megkérdeztem hogy szűz-e,és az válaszolta hogy igen,de ha nem is lenne az,nekem mi közöm lenne hozzá!?

Szerinetek? Nagyon aggódom.


2010. máj. 17. 15:58
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó..,kicsit bővebben?:XD
2010. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
64%

Honnan vette a lányod a bátorságot arra, hogy azt mondja, hogy semmi közöd a szexuális életéhez? Ha szakad a gumi, vagy nemibetegséget kap -amire jó esélye van- lesz hozzá közöd? Divat vagy nem divat, ha még egyszer, és bármire egy kisgyerek a semmi közödet emlegeti, vágd szájon, nem kicsit.

Mosod a büdös ruháját, amit lusta a mosógéphez készíteni, zsebeit kiüríteni, eteted, fedelet adsz neki, ruházod, taníttatod. Mondjuk buliba engeded, ahol isznak, bagóznak, én biztos, hogy nem tenném.

2010. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
Nem azért, de diszkóba férfiként csak akkor megyünk, ha csajozni akarunk, de nem éppen hosszútávú kapcsolatra. És ezt a csajok többsége is nagyon jól tudja. A zene miatt ott vannak a koncertek(bár ott is lehet csajozni).
2010. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
Nekem ha lányom lesz, 14 évesen nem engedem el diszkóba, csak koncertre vagy kocsmába baráti társasággal.
2010. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
utolsó: ez vicces. Én kocsmába sem fogom elengedni 14 évesen..
2010. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim válasza:
0%

16:48 vagyok

én is 14 évesen vesztettem el a szüzességem (bár fiú vagyok) rég jártam diszkóba meg bulikba és most 24 évesen 86% os érettségit írtam orvosiba jártam eddig SIMÁN átmentem ennyi basz.od mit kell parázni??

2010. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%
Egy 24 éves nem ilyen primitív mint Te, kedves előttem szóló!
2010. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim válasza:
0%
ezt miből szűrted le kedves köcsög?
2010. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
18:40: eddig orvosiba jartal, es most eretsegiztel? Ennyire megvaltozott volna tanmenet miota en vegeztem vagy wtf?
2010. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Egy 24 éves fiú, nem ennyire flegmán fog a kérdésre válaszolni. És hogy had csinálja az a lány akit lehet hogy egyszer biztosan meg fognak erőszakolni ha folyton buliba jár és 10 évvel idősebbekkel van egy társaságba Csak neked az agyi szinted 0%.
2010. máj. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!