Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik ismerősöm kárörvendő,...

Az egyik ismerősöm kárörvendő, mindenbe beleszól. Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Ha összefutunk valami családi eseményen stb. és beszélgetünk, akkor mindenre szinte a "minek?" kel valaszol. "Minek mentek külföldre? Itthon fele annyi" , "Minek akarsz iskolába járni megint? Inkább dolgozz hogy legyen pénzed, fölösleges úgysem fogsz többet keresni" stb. Szóval ilyenek. Ez irigység vagy mi? Nagyon idegesítő, pedig próbálja azért leplezetten mondogatni.
2017. máj. 31. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert szar a saját élete és próbál lehúzni, mert látja hogy benned még van életkedv. Benne nincs.

Mint amikor valaki új munkahelyre megy, a régi bútordarabok ijesztgetik a lelkes új kollégát, mert már 10 éve kiégtek és nem bírják más pozitív életfelfogását látni.

Leszarni.

2017. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, miért csinálja, de a legegyszerűbb, ha figyelmen kívül hagyjátok. Ha megszólal, folytassátok a beszélgetést, ügyet sem vetve rá. Ha nem hagyja abba akkor kérdezzetek rá, h féltékeny-e.
2017. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom, hogy miért ilyen, de azt sem értem, ha már így kiismerted, miért kell neki mindenről beszámolnod?

Beszélgess vele az időjárásról, vagy az idei kavicstermésről és kész!

2017. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meglehet azért, mert "legszeb öröm a káröröm, mert nincs benne írígység".
2017. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Minek teszel fel ilyen hülye kérdéseket??? Úgy sem fogsz választ kapni
2017. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert depressziós, különben miért lenne ennyire érdektelen,vagy ahogy az első válaszoló is mondta, a te életed még jó, az övé nem. Ne foglalkozz vele, ezt nem úgy értem, hogy szard le, és ne érdekeljen, hogy él-e vagy hal, hanem ne reagálj a mondandójára, vagy kérdezd meg, hogy mi baja, miért ilyen. És ha csak egyszerűen ilyen a személyisége? Vagy esetleg önző, és nem tetszik neki, hogy nem vele foglalkoznak.
2017. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!