Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Veletek is ilyen rosszindulatú...

Veletek is ilyen rosszindulatú és kárörvendő valamelyik szülőtök?

Figyelt kérdés

Mert az anyám annak örül, ha nem sikerül összejönnöm egy pasival, aki tetszik v. az észre se vesz engem.

Nemrég meséltem neki arról, hogy van egy pasi a buszon, aki a haverjával mindig engem figyel. Nekem nem igazán jön be, meg nem is vagyok az a fajta, aki buszon ismerkedik, így inkább csak idegesít, hogy állandóan engem les. Erre anyám megkérdezte, hogy a másik fiú tetszene e. Én mondtam neki, hogy az helyesebb, erre ő csak annyit mondott, hogy kár hogy az meg rám se hederít. De ezt olyan gúnyosan mondta, hogy az már sértő volt.

De volt már olyan is, hogy kikosarazott egy fiú v. szakítottam valakivel és ő akkor is csak nevetett rajtam.

Szerintetek miért ilyen ellenséges, és miért örül annak, ha nem sikerül a kapcsolatom egy pasival? 23/N


2013. szept. 14. 12:04
 1/5 anonim válasza:
Ha tudod, hogy ilyen, akkor miért mesélsz neki?
2013. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Én anyám is ilyen

azért mesél az ember mert reménykedik most egyszer majd máshogy lesz

2013. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyád egy megkeseredett és a sz*r helyzetébe belefásult, boldogtalan ember. Azért örül, ha sikertelen vagy, mert így nem vagy különb nála, ugyanolyan elcseszettnek tűnik a te életed is, mint amilyennek ő a sajátját gondolja. Sajnos vannak olyan emberek, akik gyengék és gyávák tenni a boldogságukért, ezt kivetítik a világra, azt okolják, és akkor elégedettek, ha mindenkit boldogtalannak, bénának látnak maguk körül. Irigyek a boldogokra, ugyanakkor, mint írtam, nem változtatnak a saját sorsukon. Nem tudom, ez kinek jó különben, mert sem nekik, sem a környezetüknek nem az, mégis beleragadnak. Én is éltem ilyen emberrel 6 évig, pokol volt.
2013. szept. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, egy szülő nem ilyen.
2013. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aha

hát nem KÉNE hogy ilyen legyen

2013. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!