Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen kárörvendő a...

Miért ilyen kárörvendő a családom?

Figyelt kérdés

Kijöttem külföldre, dolgozgatok, boldogulok, végre nem élek szegényen, mint otthon. Amióta eljöttem, anyuéknak is jól megy.

Beteg voltam, elfertőződött a járomcsontom nagyobb felületen, egy fogam ráment teljesen, június közepén tudom meg, kihúzzák vagy maradhat, mert nagy a fertőzésveszély továbbra is.

Első fog, a fogpótlást pedig nem fizeti a biztosító, forintban olyan 300 ezer és egy millió között van, ahogy az orvos tájékoztatott.

Felhívtam anyut, otthon mibe kerülne, mire mama belebeszélt folyton, hogy "Bajbakeverted magad, old is meg, ne anyádat zaklasd!" "Anyád egy ideg miattad, így kell dolgozni mennie!" "Ha elmenni volt eszed, oldd meg az életed!"

Anya meg csak bólogatott, hogy így így.

Szóval, nem lettem okosabb.


Miért kell ezt csinálni?


2015. máj. 26. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem a rokonaidat.


Keresd fel magyar fogorvosok honlapjait, sokkal olcsóbban megúszod.


Anyád sem tudja fejből az árakat.

Miért nem nézel utána? Ilyen tehetetlen vagy?

2015. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szép tőlük.

De nincs mit tenni. Keres neten egy telefonszámot és megérdeklődöd te.

2015. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudja, mert neki már pótolták sokszor. Nem emiatt hívtam, csak gondoltam, ha már beszélünk, megkérdem, hátha egy kb árat tud.
2015. máj. 26. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Feltételezem anyukádéknak azért megy jól, mert támogatod őket. Akkor meg most mi ez a bunkózás? Itthon is ugyanúgy megbetegedhetsz mint kint. Mamád nem kicsit rosszindulatú. Savanyú a szőlő...

Nem írtad, hogy hol vagy de egy barátnőm Angliában él és ő hazajött a bölcsességfoga miatt mert azt mondták neki kint, hogy nem olyan jó az ellátás kint.

2015. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz veluk. Keress magadnak orvost es ennyi.
2015. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem van két titánium műgyökér beültetésem porcelán koronával,és darabja 130-ba került 9 éve.most 200 körül van darabja,de ebben minden benne van.jobb lenne ,ha itthon csináltatnád
2015. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!