Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meny megkeri anyost, hogy ne...

Meny megkeri anyost, hogy ne dohanyozzon skype kozben, mert meglatja a gyerek. Termeszetesen anyos nem dohanyzik gyerek elott szemelyesen. De skype kozben? Mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 13:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
en egyik sem vagyok. de a ket tuz kozt allok. a velemenyem az mint nektek, csak megerosites kellett, mert mar majdnem elbizonytalanodtam.
2010. máj. 18. 17:43
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor Te a férj lehetsz ugye?

Azért arra kíváncsi vagyok, hogy mi a meny indoka? Valamivel csak elbizonytalanított.

Én így maximálisan az anyós mellett állok, de jó lenne tudni mi az indok erre.

2010. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
na, az anyos lanya vagyok. a ferj az ocsem, neki kene itt rendet tenni, de mivel nem tesz semmit, es ez a huzas nekem is sok volt, ezert leptem.
2010. máj. 18. 21:47
 14/15 anonim ***** válasza:
mit leptel? :)
2010. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, azt hiszem a férj az akinek rendet kellene tenni, hogy mindenki visszakerüljön oda, ahová való.
2010. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!