Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit terrorizálnak, bántanak...

Akit terrorizálnak, bántanak otthon miért tagad ösztönösen? Hagyja magát megalázni.

Figyelt kérdés

Ugyanezt csinálják a szüleim. Mindenkinek tagadta 15 évesen a tanároknak, suliorvosnak, a többieknek, szomszédoknak. Ők még közben hazudozás, megaláztatás, vertek. És csinálják megint.

És állandóan azon izgulok, hogy jaj ki ne derüljön. Ők még gátlástalanul megtesznek bármit.

Az áldozat miért ilyen? Hogy tudja egy bántalmazó így átmosni egy ember agyát?


2017. jún. 10. 20:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Valaki írt egy marhaságot az idős néni sztorira reflektálva. Neki üzenem, hogy nyilván nem önszántából jelentette be a néni a két antiszoc rokonát. Erre szerintem mérget vehetsz. Bár nem tudhatjuk biztosan, de esélyesen 99%.


Hacsak nem, átverték szegény nénike búráját, érted... Max akkor jelentette be a saját lakásába őket önként és dalolva...


Több verzió lehetséges, nyilván nem tudjuk melyik, de vagy átverték és azt hitte, jó lesz neki így, vagy kényszerítették, zsarolták stb.


Sajnos vannak hasonló sztorik... itt gyakorin egy lány kért kétségbeesve tanácsot, hogy szereti a bátyjait, viszont a bátyjai drogfüggő bűnözők, lopnak stb, és hát őt is kihasználták anyagilag, meg a felmenőjét. Ha nem adtak pénzt, akkor tettlegesség...


Van olyan KISlány, akit prostituálnak a szülei azért, hogy drogra köthessék a kitartott kislányuk által szerzett zsozsót...


Elmebetegek...

2017. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem a szó szoros értelmében nem bántalmaztak, de anyám elég sokat tartott lelki terrorban és sokat nélkülöztem is mellette. Nem volt mit ennem. Amikor lefogytam, anorexiásnak titulált minden orvos, a környezetem is. Nagyon sok igaztalan bélyeget kaptam/kapok miatta a mai napig. Én sosem tálaltam ki a teljes otthoni helyzetet, mert sajnáltam anyut.
2017. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy az előző kommentekhez: tévedésben vagytok. Nem lehet kitenni azt, akit egyszer bejelentettél a házadba mint lakót és oda szól a lakcímkártyája. Hiába vagy te a tulaj. Ezért nem tudja kirakni sok tulaj az élősködő albérlőt... Kihívod a rendőrt és nem tud mit tenni. Ez így működik.
2017. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

18: Nem vagyok 80 éves néni, sőt, aláírni sem kellett semmit, hanem a saját lakásaimból többször jelentettem be és ki az önkormányzatnál, nem kellett más hozzá csak a SAJÁT személyim és az adásvételi szerződés, mely szerint én vagyok az egyedüli lakástulajdonos.

Kb. 1 perc volt elintézni minden alkalommal.

Ennyit erről.

2017. jún. 12. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

23: Nekem szóbeli kérésre változtatják a nyilvántartásban minden alkalommal, amit csak kérek.

VIII. kerületi önkormányzat.

2017. jún. 12. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mert elhitették veled, hogy rosszabbul járnál mindenki mással, mint velük. De ez nem igaz.
2018. márc. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!