Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig vagyok ezt köteles...

Meddig vagyok ezt köteles elviselni?

Figyelt kérdés

A férjemmel 5 éve vagyunk házasok és van egy 1.5 éves babánk.

Újabban nagyon sokat veszekszünk ami a múltkor tettlegességig fajult ( nem vészesen de azért mégis) azóta nem tudok vele normális lenni mindenért kiakadok és nem is bízom már benne azt érzem.

A kisbabánk nem vesz észre semmit ebből mert elötte ill. mások elött visszafogom magam de nem bírom már hogy mindenért belémköt és még csak elnézést sem kér érte pedig tudja, hogy nem neki volt igaza.


Sajnos ha elválnánk nem tudnám eltartani magunkat a picivel mert a gyed és a csp annyira nem magas.

Szülőkhöz hiába mennék oda utánam jönne más pedig nincsen.


Nem tudom én magam sem hogy mi lenne a legjobb. Néha úgy érzem szeretem de utána mindig belèmköt és olyankor annyira dühös leszek rá, hogy legszívesebben azonnal elhagynám.


Adjatok tanácsot ha tudtok.



2017. jún. 18. 14:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak fizikai bántalmazás létezik, hanem lelki is. Bár a te férjed meg is ver, és fenyeget, hogy utánad megy, ha a szüleidhez menekül... Ez azért elég durva, nem pedig "nem vészes". Az, hogy lelkileg terrorizál, szintén nem egészséges és igen is családon belüli erőszak ez is. Keresd fel a NANE-t.
2017. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
99%
add a gyereket bölcsibe és menj vissza dolgozni, ha elváltok a férjednek fizetnie kell valamennyi gyerektartást is, ennyiből szűkösen bár, de meglennétek szerintem egy kis garzonban.
2017. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Válás, bölcsi, munka - nem olyan nehéz ez
2017. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Bölcsibe csak akkor veszik fel ha kapok munkát. Munkában csak akkor kezdhetek ha bölcsibe felveszik. Ez is csak szeptembertől.
2017. jún. 18. 14:29
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

1,5 éves a gyerek, ha visszamész dolgozni kapsz továbbra is gyed-et.

Ha a szüleidhez mész és ott zaklat, hívhatsz rendőrt.

2017. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Bölcsibe felveszik munka nélkül is, ha van hely. Jelentkezni kell most aztán majd csak sikerül. Közben keresel munkát is.
2017. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
37%

Először talán le kellene ülni és megbeszélni, mi az oka a mostani állapotnak?

Lehet, megtaláljátok a változtatáshoz vezető utat.

Miért kell azonnal válásra gondolni?

2017. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
39%
Azt tedd amit a 7 válaszoló irt!!!
2017. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
És mi van ha elmegy a szüleidhez? Dühöng egy sort aztán lelép. Ne engedd be.
2017. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
Kerdezo, te csak azt hiszed, hogy a gyerek nem erzekeli, hogy mi megy nalatok az ajtok mogott. Turni, penzert? Nem ezt erdemli egy gyerek.
2017. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!