Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig vagyok ezt köteles...

Meddig vagyok ezt köteles elviselni?

Figyelt kérdés

A férjemmel 5 éve vagyunk házasok és van egy 1.5 éves babánk.

Újabban nagyon sokat veszekszünk ami a múltkor tettlegességig fajult ( nem vészesen de azért mégis) azóta nem tudok vele normális lenni mindenért kiakadok és nem is bízom már benne azt érzem.

A kisbabánk nem vesz észre semmit ebből mert elötte ill. mások elött visszafogom magam de nem bírom már hogy mindenért belémköt és még csak elnézést sem kér érte pedig tudja, hogy nem neki volt igaza.


Sajnos ha elválnánk nem tudnám eltartani magunkat a picivel mert a gyed és a csp annyira nem magas.

Szülőkhöz hiába mennék oda utánam jönne más pedig nincsen.


Nem tudom én magam sem hogy mi lenne a legjobb. Néha úgy érzem szeretem de utána mindig belèmköt és olyankor annyira dühös leszek rá, hogy legszívesebben azonnal elhagynám.


Adjatok tanácsot ha tudtok.



2017. jún. 18. 14:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%

Hát, azért a válás is elég csúnya tud lenni, meg egyedül maradni egy gyerekkel sem leányálom - e kétségkívül megoldható, és SOKKAL jobb annál, mint kiszolgáltatottnak lenni és tűrni!

Én biztos, hogy mennék! (És ha "utánad megy" a szüleidhez, akkor mi van? Nem vagy köteles sem beengedni az ajtón, sem visszamenni vele. Megadod az ügyvéded számát és kész.)

2017. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
28%
Csak halkan jegyzem meg, hogy a gyereket nem viheti csakúgy magával
2017. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
27%
Először a helyetekben elmennék egy házassági tanácsadóhoz, kideríteni, hogy hol ment félre ez az egész és adni még egy esélyt a házasságnak. Aztán, ha menthetetlen utána gondolkodnék más megoldáson. Valaha szerettétek egymást, oka van, hogy összeházasodtatok. Lehet a gyereket nem tudja feldolgozni a párod... ki tudja... Lehet neked se kéne mindenen kiakadni. Persze, ha bántott a párod biztos eltört benned valami, de erről hideg fejjel beszélni kell,mert az egész egyre csak rosszabb lesz.
2017. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
2%

Én nem szeretnék tanácsot adni, mert nem tudjuk min veszekedtek. A leírásod alapján nem hiszem hogy egyedül a férjed lenne a hibás. Miért járt a pofon?


1.5 éves gyerek mellől már rég elmenehettél volna dolgozni. A világ java részén nem maradnak otthon max fél évet a nők. És ha dolgoztál a gyerek előtt félévre még köteles is visszavenni a régi munkáltatód. De persze könnyebb a férjed vérét szívni, mindenért őt hibáztatni te meg ülsz otthon. Ok, van teendő bőven otthon mert tanítod a gyereket, meg főzöl, mosol, takarítasz, de azért meg lehet oldani anélkül is a helyzetedet, hogy tönkre teszed a saját és a férjed életét.

2017. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
93%

"Miért járt a pofon?" - szerintem mindegy.

Az első után majd jön a második, csak az a kérdés, hogy a kérdező megvárja-e...

2017. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
26%
Csak halkan jegyzem meg, hogy a gyereket nem viheti csakúgy magával
2017. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
94%
"Miért járt a pofon?" Mi az hogy járt??? Ha szar a helyzet, el lehet válni az asszonytól, de megütni... na azt nem.
2017. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
3%

Nem azt írtam hogy megérdemelte, arra vagyok kíváncsi min vesztek össze. Lol


Mert a kérdező azt irja hogy folyton kiakad a férjére, hát szerintem senki se szereti ha mindenért megszólják. (Ahogy azt sem írta, bár az talán magától értetődő hogy a férj ütött, de akár a nő is adhatta volna.)

2017. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

#18

Kinek mi koze, hogy min vesznek ossze?

2017. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
15%

Ha már párkapcsolati témában kér segítséget leirhatná, mert ha csak a nő hisztizik hogy nincs pénz nem szeretsz stb akkor lehet neki is változtatnia kéne valamin nem csak a férjének. Mert igen, szerintem sem lehet indokolt megütni valakit.

De bárki ki tud akadni és az okokat kéne megvizsgálni és esetenként megoldani, nem pedig a következményeket.

2017. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!