Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek nem most államvizsgázok hanem fél év múlva? Már két hete tologatom, holnap lenne a vizsgam, még a tételeket is tanultam ne tűnjön fel

Figyelt kérdés

Rettentően félek anyukámtól, hiába vagyok 22 éves, megver, zsarol, hogy öngyilkos lesz. Szégyent hozok a családra szerinte.

Elköltözni nem tudok.


2017. jún. 20. 15:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
6-os baromira tévedsz :D :D A csoporttársaimból ma 12 államvizsgázott, 6 meg is bukott belőlük :D
2017. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenben egyetértek amit az előttem lévők írtak, úgyhogy nem írom le én is.


Ezen viszont megakadtam:"Szégyent hozok a családra"


Őszintén max a közeli családtagokat érdekli az egyetem. A rokonok meg a barátok nem foglalkoznak ezzel egyáltalán. Nekem vanolyan rokonom aki idén megkérdezte hogy na és milyen lett az èrettségi meg olyan is aki azt se tudta hogy egyetemre járok, hozzá teszem hogy ez már a 2.évem. Azt is észre vettem hogy a szüleink generációjának a nagy része azt se tudja hogy müködik a rendszer. A félév csúszás meg nem probléma nagyon sokan csúsznak valamilyen probléma miatt. Tehát nettó baromság ez a szégyent hozol a családra szöveg.

2017. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy kidobott, bár engem dobott volna ki 19 évesen mostohaanyám, nem megnyomorít lelkileg. :)


Legalább mostantól nem kell félned, nem fog ugatni, és vissza ne menj hozzá!

Ha ő zsarolt meg bántott, ne legyen lelkiismeret furdalásod, amiért szarsz a fejére mától.

2017. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
6-os, én is azt mondom tévedsz, buktatnak államvizsgán, laza szakokon is. Nálunk buktak jó páran, de még védésen is. Sőt anno érettségin is, nem is egy.
2017. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki szégyent hoz a családra, az anyukád.

Igenis szép teljesítmény,hogy már az egyetemei tanulányaid végén jársz és már néhány apróság választ el a végétől. Hogy most fél évvel később végzel,hát istenem.

Általános iskolában megbukni és évet ismételni szégyen, főleg ha lustaságból történt.

De egyetemen? ... Teljesen más világ , sokszor a szerencsén múlik, hogy ki megy át és ki bukik. Ne érezd magad emiatt rosszul, majd következő félévben megcsinálod.

2017. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
37%
Vallalj teljes munkaidos allast es abbol mar futja szobara meg megelhetesre is.
2017. jún. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért aki azt írja, hogy menjél, max megbuksz, az nem ép, vagy nem tudja, mi a tétje. Nem tudom, nálatok hogy szabályozták, de nálunk ha másodszorra nem sikerült, akkor búcsút inthettél az egyetemnek, meg a tárgyaidnak is. És azt senki nem tudja, mennyire lesz rossz napja a vizsgáztatónak. Nálunk buktattak ám rendesen. Szóval vizsgalehetőséget nem pazarlunk.
2017. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!