Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehhetnék? MElyik a...

Mit tehhetnék? MElyik a legjob megoldás? Ami kis idö alatt létre jühet?

Figyelt kérdés
28 éves, 28 hetes terhes vagyok. tanácsot szeretnék kérni. Van egy élettársam aki semmit nem tesz, se munkája, se bevételünk.Én nem dolgozhatok jelenleg mertveszélyeztetett vagyok. Apicinek még semmi nincs megvéve és agarzonomis 60 éve nem volt felűjitva. A kérdés a következö. Jelzálog hitelt vegyek vel ami hosszadalmas, vagy adjam el a lakást? És albiba költöznénk.
2017. jún. 21. 08:35
1 2
 1/12 acelsziv ***** válasza:
69%

Mai kamu provokáció megvolt.

Szüld meg a kicsit és add örökbe. Megérdemel két normális szülőt két semmirekellő helyett. Magatokat meg sterilizáltassátok. Nem kell mindén hülyének szaporodnia.

2017. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, a hitel azért mindenképp rövidebb téma, mint az eladás és költözködés - pláne veszélyeztetett terhesen.
2017. jún. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Ez kamu kérdés, ugye? *.*
2017. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Pfff...ezt nem hiszem el. Hitelt felvenni persze..az a legegyszerűbb mi? Aztán, hogy fogod visszafizetni ha még alap dolgokra sem fussa? Szépen elzavarod a léhűtő párod dolgozni (feltételezem, hogy nem egy 70 éves tatától vagy terhes, hanem egy erőben lévő hozzád korban hasonló férfitól). A te lakásod, ha nem képes semmit az asztalra tenni akkor le is űt fel is út. Minek csinál gyereket az ilyen? Gondolom a hitel is az ő ötlete, mert a te ingatlanodra megy igy ő tovább kényelmeskedik majd, neked meg majd elviszi a bank a fedelet a fejed felöl. Gondolkozz már!!!!!
2017. jún. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Költözz a szüleidhez.Az állatorvos ha kiheréli 20.000ért a 80 kilós bernáthegyit a párodat is elintézi.
2017. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem miért gondoljátok, hogy ez kamu kérdés. Nem ismeritek még ezt az országot? Itt nagy divat a semmibe szülni.
2017. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
UI: a lakást pedig eszed ágába ne jusson eladni.
2017. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos a kérdés nem kamu, mert előző 3 feltett kérdése is a terhességéről szól.

De nem tudom végül most milyen válaszra vársz kérdező.

Jelzálog hitelt nem fogsz kapni, hiszen se neked se a párodnak nincs fix jövedelme. Eladni sem fogod tudni időben, lehet senki nem veszi meg, vagy ha valaki megveszi akkor nevetségesen olcsón ami titeket nem húz ki a bajból. Albérletet meg nem fogtok találni, hiszen senki sem adja ki a lakását terhes nőnek. (nagyobb a gond ha nem fizetnek) Az albérlet amúgy sem megoldás nektek, mert ha egyikőtöknek sincs fix bevétele mégis hogy fizetnétek a havi albérleti díjat, és rezsit???

A baj már megtörtént. Te tényleg a nagy semmire fogsz gyereket szülni. Ítélkezni nem fogok, mert te tudod miért tetted ezt.

De a babaholmikkal kapcsolatban kérhetsz segítséget. Írd le a történetedet a facen, és kérj babaadományt. Sokan adnak már nem használt, kinőtt babaruhákat, játékokat. Talán adnak babaágyat, babakocsit is. Bár elfognak ítélni, kapni fogsz hideget- meleget, de lesznek akik a még meg sem született babádat fogják sajnálni annyira, hogy odaadják a régi dolgaikat.

2017. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Odacsapsz az asztalra, hogy a semmirekellő here élettársad húzzon el dolgozni. Ha nem hajlandó, akkor összecsomagolod a cuccát, és kivágod!

Máris spórolsz egy csomó pénzt, ha nem kell eltartani.

Gyerektartást vagy kapsz, vagy sem, de ilyen alaktól inkább vagy sem.

2017. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Senkinek nincs joga ilyen fajta kijelentésekre, pláne ilyen modorban!

1, Nem ismer, előéletemet megpláne nem. Kimondta hogy egyáltalán nem dolgoztam soha vagy hogy nincs bevételem? Ilyen jellegű kijelentést nem tettem! Csak annyit Írtam ill. kérdeztem melyik a jobb megoldás? Mivel mindenképp vagy felújtani szerttem volna, vagy nagyobb lakást venni a garzon helyett. Nem mondtom olyat sem h nem tudok fizetni hitelt vagy albérletet. hozzá kell azt is tennem hogy én soha nem voltam munkanélkülin, semmilyen segélyen, és nem is leszek. Jelen időszakban vagyok elégé megszorulva, önhibám kivül. Nem tudom h Ti mit szólnátok a fizetésetekből évekig félre tesztek hogy legyen pont ilyen esetekre, vagyha bármi baj adodik legyen. És egyszer csak hiv a bankotok h bocsi lezárolták a számlád és kártyád mert feltörték és konkréta 30000 ft hagytak rajta. Az ügyet kivizsgáják és a rendőrsége küldik. Hát nem 5 perc! Ás igen ehezen érem magam utol. Plusz a születentő gyermekemet ne vegyétek a szátokra!!!! Neki mindene meglesz ha beledöglök is!! A forumon azért kérdezek mert nem fogok szaladgálni a dokihoz folyton, elöbb érdekődöm. Én még nem szültem, gonoltam tudnak ott tanácsot adni. Az élettársam az én gondom... fellesz lógatva a .... fogva. Na mindegy, Köszönöm a segÍtséget!


Ui:. Lehet h rosszul fogalmaztam, vagy esetleg nem volt érthető. Sajnálom Korán volt még és gondolatok is cikkáznak a fejemben!

2017. jún. 21. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!