Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehhetnék? MElyik a...

Mit tehhetnék? MElyik a legjob megoldás? Ami kis idö alatt létre jühet?

Figyelt kérdés
28 éves, 28 hetes terhes vagyok. tanácsot szeretnék kérni. Van egy élettársam aki semmit nem tesz, se munkája, se bevételünk.Én nem dolgozhatok jelenleg mertveszélyeztetett vagyok. Apicinek még semmi nincs megvéve és agarzonomis 60 éve nem volt felűjitva. A kérdés a következö. Jelzálog hitelt vegyek vel ami hosszadalmas, vagy adjam el a lakást? És albiba költöznénk.
2017. jún. 21. 08:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na ez egy jó terv, de ha ennyire szereted a hatósági ügyintézést, akkor inkább küldd el. "Vagy dolgozni, vagy lakni mész el". Házat szerintem ne add el. Ha volt pénzed, akkor valószínűleg lesz is miből visszafizetni.
2017. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igazából azt nem értem, hogy ilyen embertől miért vállalsz gyereket???

Nem tudom, melyik megoldás a jobb. Kérdés, tudnád-e fizetni egyedül akár a jelzáloghitelt, akár az albérlet díját? Hogyan, miből, ha egyedülálló anya leszel? (Az élettársadat a leírtak alapján ne vedd számításba).

A hitel elintézése gyorsabb, egyszerűbb egyébként. Ha mindenképpen e két dolog között kell dönteni, én a hitelt választanám (ha tudod majd fizetni!)

2017. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!