Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen ketsegbe vagyok...

Teljesen ketsegbe vagyok esve, mi lenne a kiút?

Figyelt kérdés
Nagyon ketsegbe vagyok esve 23 éves làny, és semmi nem jon össze amibe fogok. A szuleimmel se olyan a kapcsolatom , apu kulfoldon van mondhatni alig ismerem anyunak új csalàdja lett.Nincsenek baràtaim sem.Egyetlen egy hosszabb kapcsolatom volt parkapcsolatteren.Suliba jàrok mellette dolgozom de suliban sem lettek meg a vizsgaim. Ket munkahelyemrol is elkuldtek.Most van munkam de alig keresek valamicsket.Nem is tudom mikor voltam utoljara boldog :(
2017. jún. 24. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod írj nyugodtan, és beszélgethetünk, megpróbálhatok segíteni. :)
2017. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka, hogy nem sikerultek a vizsgaid?

Van potvizsga lehetoseg? Milyen iskola?

Miert kuldtek el a munkahelyeidrol?

2017. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia velem is ez van, bár igyekszem elfelejteni a sok rosszat de mégsem jön mindig össze. Ha van kedved írj.
2017. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Meoi válasza:
Szia! Én is ilyen cipőben voltam! Én is meló melett jártam suliba. És mivel ez minden időmet elvette. Most már nincsenek barátaim. Suli miatt normális melóhelyem nem lehetett de suliba a meló miatt nem tudtam teljesíteni. Egy frász az egész így... Én megértem. Most mivel vizsgázok már melóm sincs :D nincs annyi szabi ahány vizsanap... De örülök h itt tartok és 2hét múlva vége és minden rendben lesz. Barátról meg anyit h a régi igaziak sosem tűnnek el. Ha te is végzel ezzel az időszakkal neked is lesznek újak. És minden helyére kerül. Most azzal foglalkozz amit végig akarsz csinálni! És is Így tettem és semmi bajom a következményekkel. Most egy újba kezdek bele amihez az volt az út amit te is tapasztalsz.
2017. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!