Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a legkönnyebben...

Hogy tudnám a legkönnyebben közölni egy férfivel, hogy végleg vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
"Nézd, nem működik részemről. Ne erőltessük. Sajnálom"
2010. máj. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
úgy érzem, hosszú távon nem illünk össze, a sors nem téged teremtett nekem, hát ne találkozzunk többet.
2010. máj. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
39%

Miközben alszik, szarj a homlokára...

Ezután valószínűleg elver, de - úgysem lehetsz túl összetett lélek - egyszerűen megúszod

2010. máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyi volt! Vege! :)
2010. máj. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki,hogy a dolog nem fog működni, nem szeretnéd ezt a kapcsolatot. Szerintem ez korrekt, egyszerű és érthető.


Ez a homlokos kemény :DDD

2010. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Írsz neki egy levelet. Végleg vége a kapcsolatunknak, nem viccelek, másra (másnak a...) van szükségem, te kevés vagy. Elnézést, hogy eddig nem ismertem fel, és rám pazaroltad az idődet és energiádat és a pénzedet. Küld el sms-ben neki, mindenki képes rá.
2010. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vége
2010. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
egyszerűen csak mondd a szemébe...
2010. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne smsben, vagy levélben, vagy telefonon tedd. Annyi gerinc kell(ene), hogy legyen mindenkiben, hogy személyesen szakít a partnerével. Lehetőleg úgy időzítsd, hogy ne nagyon érj, vagy érjetek rá utána, hanem muszáj legyen mindenkinek menni a dolgára.
2010. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!