Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak hullámvölgy, vagy...

Ez csak hullámvölgy, vagy vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Tegnap megleptem a barátomat egy apró meglepivel (vacsi). Megköszönte, ízlett neki, de egyébként semmi mást nem láttam rajta. Aztán befeküdt az ágyba, kívülre. Én belül szoktam aludni, kénytelen voltam átmászni rajta. Megálltam fölötte (azaz fölé másztam), meg akartam csókolni, de ellökött. Azt mondta, nincs kedve hemperegni. Mondom nekem sincs, és nem is lehet most (menzesz), csak meg akartalak csókolni. Jóéjt puszi, azaz csók helyett kaptam a homlokomra egy puszit, és ennyi. Nem ölelt át, nem mondta hogy szeretlek, vagy amit ilyenkor szokott. Egyszerűen nem éreztem azt, hogy örül annak, hogy együtt alszunk. :(
2010. aug. 25. 13:37
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
nem hangzik túl jó. lehet, hogy készül valamire... :( beszélgess el vele!
2010. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem stresszes a munkahelye? Vagy nincs valami családi problémája?
2010. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez az első eset? Mert ebből igazán nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Lehet hogy rossz napja volt, vki felidegesítette stb.

2010. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Stresszes a munkahelye, de megtanulta az ajtón kívül hagyni a problémákat. Nagyon jó kedve volt mikor eljött hozzánk, akkor is kaptam egy szájrapuszit, de csak azután hogy mind2 kutyát megszeretgette, és anyuékkal is dumcsizott.
2010. aug. 25. 13:42
 5/51 A kérdező kommentje:
Ismerem már annyira, hogyha gondja van, vagy ideges, akkor az az első, hogy átölel, hogy milyen jó hogy vagyok neki, hogy az én vállamra támaszkodhat stb.
2010. aug. 25. 13:43
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
hát érdekes. lehet, hogy tényleg csak valami problémája van. akár munkahelyi, akár pénzügyi, akár családi. én is elbeszélgetnék vele, akár személyesen akár telefonon vagy akár sms-ben, hogy milyen volt a tegnap este? láttam annyira nem jött be.... ilyesmit és majd meglátod mit reagál. de ha mostanság ilyen is marad akkor valami gond van. de azért nem szabad rögtön a legrosszabbra gondolni. beszélgetni kell!
2010. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kicsit úgy hangzik, mint a vacsit is csak "kényszerből" ülte volna végig. Nagyon furcsa. Mi ha össze is kapunk kicsit a párommal, akkor sem marad el a jó éjt puszi, és nem lök el magától, ha puszit akarok neki adni. Még akkor sem, ha a problémát mondjuk nem sikerült megbeszélnünk.

Szerintem mindenképpen ülj le vele beszélgetni, és kérdezz rá, hogy mi a baja, mondd el neki, hogy rosszul esett az esti viselkedése. Még ha nem is azt a választ kapod, ami megnyugtatna, hanem tényleg van a háttérben valami, akkor is jobb ha időben kiderül, mintha ez így folytatódna napokon át, és csak megjátszaná magát.

2010. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
A vacsit sem kellett volna végig ülnie, ha nem akarja
2010. aug. 25. 13:50
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
De lehet, hogy volt benne egy olyan, hogy ha már készültél, akkor nem akar megbántani, de így lehet jobban fájnak a történtek. Régóta vagytok együtt?
2010. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezd meg tőle hogy mibaja, beszélgess vele higgadtan. Ha nem válaszol hagyd egy darabig, ne keresd pár napig... majd keres és lehiggad.

Nekem úgy tűnik mintha valami veled kapcsolatban bántaná vagy valami 3.van a dologban talán??:O

2010. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!