Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy motor miatt lesz vége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy motor miatt lesz vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, a párom 23. Januárban született meg a kisfiúnk. Mikor kiderült, hogy jön a baba, itthon anyukáméknál lakásátalakítást csináltunk, hogy kényelmesen elférjünk a babával. Megszületett a baba, rá pár hétre a párom és anyukám nagyon összevesztek. Szüleim nem mondták, hogy költözzünk el a balhé miatt, mivel imádják az unokájukat, na meg engem is. Anyukám és a párom közt azóta még egy "Jó napot!" se hangzott el. Nagyon rossz ez így nekem. A páromat ez nem érdekli, azt mondja, hogy ő elkerülgeti anyumat. Sikerült már egy kis pénzt összekuporgatnunk, szeretnénk (vagy szerettünk volna) valamikor házat venni. DE! Kijött a jó idő, a párom viszont meg van őrülve a motorokért. Ki is nézett egyet és a már megtakarított pénzünket (amit tulajdonképpen ő keresett meg mert az én táppénzem meg most a T-GYÁS-om igen kevés)el akarja költeni egy igen komoly motorra. Sokat veszekedünk emiatt, mert szerintem inkább egy házba kéne befizetnünk és lépni valamit, ha már itt a kisfiúnk, na meg a végtelenségig nem kuporoghatunk itt a szüleimnél egy szobában. De hajthatatlan! Azt mondja, hogy neki gyerekkori álma egy motor és majd ráérünk még házra gyűjteni.

Félek, hogy rámegy a kapcsolatunk erre a motor-dologra, mert ha nem dolgozik, akkor motorozni fog, a gyerekre meg rám nem is marad ideje.

Kétségbe vagyok esve, hogy egy motor miatt vége lesz ennek a kapcsolatnak és itt maradok egyedül a pici fiúnkkal, mert én azt nem tudom neki elnézni, hogy fontosabb legyen egy motor, mint egy külön családi fészek kialakítása.


2010. máj. 12. 18:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
23 évesen még elég fiatal a párod, akit a szórakozás érdekel.Nem is kellett volna nektek gyereket vállalni.
2010. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
pfff...motor egyenlő a kapcsolat végével...már láttam ilyet..
2010. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég furcsa. Családos ember, és úgy tűnik, nem érett rá. Nincs felelősség érzete ezek alapján.
2010. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

beszélj a fejével, hogy ez így sem a babának, sem neked nem jó!!! Kérd meg, h legalább a piciért hagyjon fel azzal a motorral, mert ha meglesz a moci, akkor otthon sztem egyre kevesebbet lesz... na és persze a babának nem csak anya kell....:S

Sok sikert Nektek!!

D.

2010. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Én inkább azt tisztáznám legelőször is, hogy a megtakarított pénz nem az ő pénze, hanem a kettőtök közös pénze pontosan 50-50 %-ban, ami fölött nincs joga rendelkezni, egyszerűen ne engedd hogy motort vegyen, ha akar, vedd el a pénz rád eső felét. Ugyanis ő nem tudott volna annyi pénzt keresni és félrerakni, ha mondjuk ő lenne otthon a közös gyereketekkel, és te dolgoznál (van ilyen), vagy nem a szüleidnél lennétek hanem albérletre fizetnétek ki súlyos tízezreket. Szóval ez közös pénz. Én nem alkudoznék, elvenném a pénz felét, ill. nagyon komolyan választás elé állítanám - semmi könyörgés - hogy döntsön, benneteket akar, vagy a motort. Ha most megalkudsz, mindig minden fontosabb lesz nálatok, akkor pedig hidd el, még most jobb különmenni..... de szerintem ha látja hogy komolyan kezedbe veszed a dolgokat és nem hagyod magad, visszakozni fog. ügyes legyél!! Kitartás!
2010. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy az első mondja. 23 évesen egy fiú nincs még kész az apaságra. Te meg egy majdnem 30 éves nő vagy. Nem kellett volna neki szülnöd. Persze, ez nem teljesen a te hibád, a párodé is ,rettentően felelőtlen, gyerekes, függetlenségre vágyik. Tuti nem fogod megváltoztatni, vagy saját lábra állsz, vagy tűröd.
2010. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%
Én, én én... A párodat nem nézed egy kicsit? Hogy ő mit szeretne? Csak ő dolgozott pénzért ahogy mondod hát legyen már hozzá neki is joga! Nem is tudom mit vársz egy 23 éves fiútól! Nem kellett volna még gyereket szülnöd vagy találhattál volna érett férfit. A szüleid szivesen látnak, jó az a ház, akkor miért kell azonnal elköltözni? Akkor mi értelme volt az átalakításnak? Összevesztek? No és nem kell nyalni, falni egymást, anélkül is lehet élni két családnak egy házban, mindenki a saját életét.
2010. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Ja meg az is furcsa hogy csak attól félsz egyedül maradsz a gyerekkel meg nem fog veled foglalkozni, azt nem írtad hogy nem akarod elveszíteni azt akit szeretsz...
2010. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
milyen motorról lenne szó?:D johogy minden férfi álma egy jo motor, egy jo kocsi, meg egy jó csaj:D ne várd el tőlle h 23évessen sok figyelmet szenteljen a gyereketeknek, meg arra h házatok legyen, max ne ujjonan vegyen motort, mert ugy nem nagyon éri meg, használt jóállapotu megéri, ne legyél rá emiatt mérges, ráértek még a házzal, először élje ki magát. é is a motort választanám a helyébe, de ha elmegy, akk te szívsz nagyot, mert apa nélkül, szülőknél nehéz gyereket nevelni.
2010. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
18:27-es nem akarlak offolni, de azért vissza vehetnél kicsit. Azért nem mindegy, hogy hogyan élnek egymás mellett. Amúgy meg ne oktasd már ki, hogy hány éves embert válasszon magának, nem biztos, hogy eddig kijött rajta, hogy éretlen. Meg egyébként ezzel már sokra nem megy. "Így kellett volna, úgy kellett volna..." És szerintem jogos, hogy elvárja a párjától, hogy némiképp valami hasznosabbra gyűjtsenek. Persze lehet a férfinak is kapni a saját pénzéből, de azért ne verje már el az egészet egy motorra. Kérdező, nem lehetne valahogy kompromisszumra jutni a pároddal? Valami olcsóbb motor?
2010. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!