Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elválnál a férjedtől, ha...

Elválnál a férjedtől, ha véletlen balesetben (ő vezetett), meghalna anyukád, de a férjed életben maradna?

Figyelt kérdés
Ketten ültek a kocsiban.Elválnál,vagy megbocsájtanál neki ?
2017. jún. 30. 08:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%
Nincs mit megbocsátani.
2017. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
Veletlen balesetrol volt szo. Aki ezert elhagyna a ferjet es meg "megbocsajtani" se tudna, az inkabb jobb is ha elhagyja szegeny ferfit. Nem erdemelne egy ilyen barom allat nőt. Az ilyennek kene pusztulnia.
2017. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
16%
Elhagynám, nem azért, mert hibáztatnám, hanem mert a sok "mi lett volna, ha" megőrjítene.
2017. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%

???

Már miért is hagynám el? Illetve mit kéne ezen megbocsátanom?

Nem értem a kérdést....

2017. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%

Kirúgnád a melóst aki halálos de véletlen balesetben vezette a kocsit amiben meghalt a cégvezető férjed?


Nem rúgták ki, a véletlen az véletlen.

2017. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a kérdést én sem értem, elveszted anyukád és ellököd magadtól még a férjed is? Ebben csak én nem látom a logikát? :D

Nyilván ha nem direkt vagy ittasan okozott balesetet, akkor nincs miért haragudni rá, ilyenkor normális ember örül, hogy legalább ő életben maradt.

Ha valaki ebben a válóokot látja, az egyszerűen annyit jelent, hogy nem is szerette/szereti a férjét és így legalább van oka megszabadulni tőle.

2017. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
92%

nem.

irod, h baleset volt. Ez esetben amugy is egy eleten at hibaztatni fogja magat szerencsetlen. Ha szereted ot, nem hagyod el egy ilyen helyzetben.

2017. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%
Majdnem meghalt ő is, erre még elválnál tőle? Meg azt írtad véletlen volt. Persze, hogy meg kell bocsátani, most képzeld el, mellette hal meg a felesége anyja, aztán még kidobod...
2017. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha véletlen baleset, akkor nem az ő hibája, ezért nem is lenne mit megbocsátani... válás meg nyilván nem.
2017. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha a véletlen baleset nem az ő hibája akkor nem válnék el, örülnék, hogy él. Ha befolyásolt volt, felelőtlenül vezetett akkor mehet ahová akar.
2017. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!