Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokaöcsémet nem lehet kirobba...

Unokaöcsémet nem lehet kirobbantani otthonról, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Unokaöcsém 24 éves, diplomás, okos értelmes srác, rendesen dolgozik /programozó/, viszont a számítógépen kívül nem érdekli semmi. Javarészt játszik és soha nem akar sehova menni, /a munkahelyét leszámítva/

Hívtuk nyaralni, nem jön. Hívtuk számtalanszor buliba, őt nem érdekli. Este csak úgy elmegyünk pizzázni, ő nem éhes...

Sose volt még barátnője, de nem is akar.

Nincs jogsija, nem sportol, nagyon-nagyon magának való

Kicsit szomorú így látni őt, de nagynéném se tud vele mit kezdeni.



2017. júl. 2. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
99%
24 éves, az ő élete, ha neki így tetszik, hadd élje így. Ti megpróbáltatok mindent, de el kell fogadni, hogy az emberek társasági igényei különböznek.
2017. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Csak azon lehet segíteni (bármiről is legyen szó), aki hagyja. Az unokaöcséd meg felnőtt ember, és nem hagyja.


Ez van. Egyben bízhatsz, hogy előbb utóbb benő a feje lágya, akkor ne azt mond majd neki, hogy te eddig is hívtad, csak simán hívd újra.

2017. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én 98%-ban ugyanez vagyok, csak 23 évesen. Szintén diplomát szereztem, szintén programozó vagyok, utálok eljárni különféle helyekre (jó, van egy-kettő, ahová szívesen elmegyek), viszont egy pizzára nem mondanék nemet. Barátnőm nekem sem volt soha, soha nem is. Viszont nekem van jogsim.


Pár megjegyzés:

1) Én introvertált és félénk vagyok.

2) A megszokott, stabil, nyugodt környezetet szeretem. Nem szeretem a változást. Számomra ismeretlen emberekkel nem szívesen beszélgetek, kivéve, ha rá vagyok kényszerülve valami miatt.

2.5) Ebből kifolyólag bulizni is utálok járni, mert többnyire nem az a zene megy, amit én szeretek, és ellazulni sem tudok. Ráadásul én nagyon ellene vagyok az alkoholnak (olyannyira, hogy még alkoholmentes sört és egyéb ilyen dolgokat sem iszok), viszont buliban mindenki nyaggat, hogy "igyál már valamit, ne legyél b_zi". Eddig akárhányszor mentem el bulizni, mindig azt éreztem, hogy mekkora hiba volt.

3) Igyekszem nem másoktól függeni. Az idők során beidegződött, hogy csak magamban bízhatok meg, más embereket illetően még abban is kételkedek, amit kérdez.

4) Számomra ez az élet a normális. Nagyon-nagyon utálom azt, ha valaki meg akar változtatni, és rám akarja erőltetni az ő életmódját. Az, hogy kinek mi a normális, az emberfüggő. Neked nem az, nekem az. Ha valaki ezzel idegesít engem, azzal az életben többet nem fogok beszélni.

2017. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
valamilyen sport, mozi, strand, bicajozás? esetleg táncsuli? csak mert a buli meg a pizzaázni is lényegében véve azoknak érdekes akik a csoport tagja már eleve és szeretnek együtt lenni de semmi értelmeset nem csinál ilyenkor az ember csak hegyezi a zabot a barátaival.
2017. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A magánéletében alig-alig érintkezik emberekkel, nekem ez a fura és szerintem nem egészséges.
2017. júl. 2. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miér baj ez neked?

Dolgozik tanult is majd szórakozik ha akar.

Nekem is az a kikapcsolódás ha nap végén hűvös szobában gépezek.

1. Bulizni nem járok felesleges pénzkidobás, nem iszok alkoholt.

2. Pizza sem.kikalcsolódás főleg ha több ember egy zsúfolt helyen van.


Vettem itthonra egy nagy medencét a szüleim is szeretik ennyi..

Van pár "gamer kiállítás" oda elmegyek pl playit vip jeggyel, aminek az árát megspórolom a pizzázásokból és a bulikból.

23L

2017. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem se volt ennyi idősen baráti köröm, aztán a sok kockulás odáig vezetett, hogy élőben is megismertem a netes barátamat, és élőben is jó arcok, így amikor abba a városba költöztem, ahol többük is lakik, már volt kivel mászkálnom. Majd megnyílik ő is, de ha nem, és neki így jó, azt is tiszteletben kell tartani.
2017. júl. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!