Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy utál mindebk...

Miért van az hogy utál mindebki és mindenki hibáztat engem amikor semmit soha nem teszek?

Figyelt kérdés
"Családomba"mki utál folyton kritizálnak aki szeretett ellenem forditották hazudoznak rólam állandóan mégha "segítenek"akkor se segitenek abból is csak a rosszat hozzák ki az emberből... valaki elhiszi ezeket a történeteket valaki nem de ez kevés ember a környezetembe :( ugy érzem mindent megteszek próbálok alkalmazkodni de ugy erzem kitúrnak és csak rosszat akarnak már beszéltem velük konkrét választ nem adnak és csak röhögnek :/ 22/L
2017. júl. 3. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez valóban rossz êrzés. Tudnál mondani egy konkrét példát erre? Akár privátban is jöhet
2017. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenben amit csinálok a rosszat látják , konkrét pl.anyósommal jóban voltam mondták itthon kérjem el a párom fizetését én vagyok a főnök ugymond mert (van egy 10honapos babánk is ) és hogy én osszam be stb. Ami valamelyest érthető is, anyósom meg mondta ilyen nincs h elveszem a párom fizetését... hogy majd én beosztom azóta nagyon megromlott a kapcsolatunk sajnos :( ez 1 példa , a másik meg a páromnak foLyton mondják hogy félreértek mindent és én hazudok és nagyon rossz érzés mert egyáltalán nem igaz semmi amit mondanak :( gyereket nevelek 0-24 se buli se bnom se csavargás :(
2017. júl. 3. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát hallod az ilyen családtól amint lehet, menekülnék.
2017. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a saját anyám ilyen. Ne izgasd magad. amikor egy karácsonyi buliról négy helyett öt órára! délután..tértem haza lekevert egy pofont..28 éves voltam.. mer szerinte pasiztam.:DD
2017. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!